Trendy - artykuły, porady Green day

Green day

Green day

05 października 2014

Kolor zielony na powiekach to wbrew pozorom uniwersalny kolor, który pasuje zarówno do niebieskiej tęczówki, jak i do brązowej czy właśnie zielonej. Jak wykonać makijaż z zielenią w roli głównej?

CERA - Na twarzy rozprowadź bazę matująco-wygładzającą z serii HypoAllergenic. Na tak przygotowaną skórę aplikuj matujący podkład HypoAllergenic. Następnie całość makijażu przypudruj pudrem mineralnym Multi Mineral, a bronzerem Sun Powder zaznacz kontury twarzy (miejsca pod kościami policzkowymi, linię żuchwy).

OCZY - Brwi wymodeluj preparatem eye Brow Set: pierwszy krok to nałożenie modelującego wosku, a drugi to podkreślenie koloru brwi specjalnym cieniem. Oko obrysuj czarną kredką z serii HypoAllergenic. Kredkę nałóż też na całą powiekę, aby stanowiła bazę pod cień. Rozetrzyj ją, by granice były niewidoczne. Następnie na powiekę aplikuj zielony cień z zestawu Fashion Colour. Najjaśniejszym rozświetl wewnętrzny kącik oka. Tego koloru cienia możesz też użyć na szczyty kości policzkowych, aby nadać makijażowi świetlistości. Na pozostałą część powieki nałóż zieleń.

USTA - Stemplującym ruchem pokryj usta brzoskwiniową pomadką.

Trends magazine banner 068ad3f3e896e8aebe2f95516c4df391aa0b7ef65ec5c4b617a19d35b65555e9