• Graficzne linie

  Graficzne linie

  31 października 2016

  Sama twarz podpowiada nam, który element urody jest wart najmocniejszego podkreślenia. Cała reszta makijażu stanowi dla niego efektowne i starannie przygotowanie, ale jednak zaledwie tło.

  czytaj więcej
 • Klasyka i dyskrecja

  Klasyka i dyskrecja

  31 października 2016

  Odświętny makijaż nie musi być supermodny i związany z aktualnymi trendami. Należy skupić się na wydobyciu atutów urody bardzo subtelnymi środkami.

  czytaj więcej
 • Promienne spojrzenie

  Promienne spojrzenie

  31 października 2016

  Pięknej twarzy nie zmieniają upływające lata. Ale do tego, co daje nam natura, trzeba samemu dołożyć uśmiech, ciekawość świata i optymizm. To one zdobią dojrzałą urodę najbardziej i najpiękniej.

  czytaj więcej
 • Silna i zdecydowana

  Silna i zdecydowana

  30 września 2016

  Według poradników wizerunek kobiety sukcesu powinien być zrównoważony z akcentami męskimi (np. marynarka, koszula), ale i kobiecymi (np. intensywny odcień szminki).

  czytaj więcej
 • Profesjonalny umiar

  Profesjonalny umiar

  30 września 2016

  Wersja makijażu służbowego przydatna w miejscach pracy, gdzie ceniona jest maksymalna dyskrecja wizerunku.

  czytaj więcej
 • Cera jak pączek róży

  Cera jak pączek róży

  30 sierpnia 2016

  Nie trzeba krzyczeć makijażem, aby był modny i widoczny. Mistrzostwo poznaje się po technice wykonania, w niuansach delikatnych, pastelowych odcieni oraz idealnym dopasowaniu do typu urody. Coś w sam raz dla blondynek.

  czytaj więcej
 • Makijaż: Kawior i czerwone wino

  Makijaż: Kawior i czerwone wino

  30 sierpnia 2016

  Makijaż niczym wykwintne danie, podane w wyrafinowany sposób. Doskonałe proporcje kolorów, podobieństwa i kontrasty w idealnej równowadze. Powitanie jesieni!

  czytaj więcej
 • Brzoskwiniowy sorbet

  Brzoskwiniowy sorbet

  29 lipca 2016

  Trendy prosto z wybiegów są kuszące, ale równie atrakcyjne mogą być wersje dostosowane indywidualnie do temperamentu i osobowości. Bo każdy kolor ma wiele odcieni!

  czytaj więcej
 • Różane odcienie różu

  Różane odcienie różu

  29 lipca 2016

  Nie bójmy się łączyć kolorów z jednej palety - różne odcienie różu, odpowiednio dobrane mogą stworzyć delikatny makijaż idealny na lato.

  czytaj więcej
 • Tak pachniały moje wakacje

  Tak pachniały moje wakacje

  29 lipca 2016

  Wakacje to czas podróży, odkrywania nowych miejsc, kultur, zwyczajów. Z każdej z nich przywozimy bagaż wspomnień, tych uwiecznionych na fotografiach i tych, które mimo że tak ulotne, kojarzyć się będą z odwiedzanymi miejscami. Czasem wspomnienia te zaklęte są w zapachach: francuskiego jaśminy, prowansalskiej lawendy czy marokańskiej róży.

  czytaj więcej
 • Turkusowe fale

  Turkusowe fale

  29 lipca 2016

  Tylko letnie promienie słońca są w stanie wydobyć całe piękno intensywnego odcienia turkusowego błękitu. Dlatego nie warto czekąc! Takie kolory idealnie pasują do tęczówek zielonych, piwnych i brązowych.

  czytaj więcej
 • Najlepsze kosmetyki, polskie marki

  Najlepsze kosmetyki, polskie marki

  13 lipca 2016

  Kochamy kosmetyki polskich marek. Ale raczej nie z pobudek patriotycznych. Polki są wymagającymi użytkowniczkami kosmetyków i starannie je wybierają. Cenią przede wszystkim innowacyjność, zgodność z najnowszymi trendami światowymi, poczucie bezpieczeństwa i dostępne ceny. Polskie kosmetyki mają wszystkie te zalety. To najlepsze kosmetyki.

  czytaj więcej