Karta Hebe Aplikacja mobilna Hebe!
Pobierz

Trendy - artykuły, porady Graficzne linie

Graficzne linie

Graficzne linie

31 października 2016

Sama twarz podpowiada nam, który element urody jest wart najmocniejszego podkreślenia. Cała reszta makijażu stanowi dla niego efektowne i starannie przygotowanie, ale jednak zaledwie tło.

CERA: Na całą twarz nakładamy cienki podkład. Nawet na młodych twarzach pojawiają się sińce pod oczami, a skóra bywa cienka, co powoduje, że pojawiają się prześwitujące żyłki. W te miejsca nakładamy punktowo korektor. W tym wieku skóra często przetłuszcza się w strefie T, więc pudrujemy ją matującym pudrem. Bronzerem modelujemy kości policzkowe i czoło przy nasadzie włosów i nos. Rozświetlacz nakładamy tuż nad kością policzkową, na grzbiet nosa i jego koniuszek oraz na skronie.

OKO: Soft smoky eye wykonane jest praktycznie jednym cieniem. Średni kolor z paletki nakładamy na całą ruchomą powiekę i tuż nad jej załamanie. Dolną powiekę podkreślamy tym samym cieniem. Obrysowujemy je aż do wewnętrznego kącika oka. Jaśniejszy cień nabieramy na puchaty pędzelek i rozcieramy granicę. Smoky eye nie obędzie się bez czarnej kredki na linii wodnej oka. Starannie tuszujemy górne i dolne rzęsy. Makijaż jest w stylu lekko rockowym, więc można modnie, ale jednak bardzo delikatnie posklejać rzęsy. Rysy twarzy wyostrzą się nieco, gdy wzmocnimy makijażem brwi i uczeszemy je, używając paletki i szczoteczki do brwi.

USTA: Wystarczy tylko przezroczysty błyszczyk w naturalnym odcieniu. Może być z rozświetlającymi drobinkami.

Rekomendowane Produkty