• Dziecko w grupie

  Dziecko w grupie

  29 lutego 2016

  Lider, posłuszny wykonawca, błazen, a może kozioł ofiarny? Czy mamy wpływ na to, jaką rolę w grupie rówieśniczej odgrywają nasze dzieci. I czy możemy na to wpłynąć? Na ważne pytania rodziców odpowiada ekspert.

  czytaj więcej
 • Konturing i strobbing

  Konturing i strobbing

  29 lutego 2016

  Modne trendy w makijażu to także modne słowa do ich nazwania. Konturing już znamy. Najnowszy hit to strobing, czyli rozświetlanie. Objaśniamy, na czym polega różnica.

  czytaj więcej
 • Różany pocałunek

  Różany pocałunek

  29 lutego 2016

  Aby uzyskać taki spektakularny efekt, trzeba trochę popracować nad konturowaniem twarzy, a potem tylko podkreślić brwi i usta. Gotowe!

  czytaj więcej
 • Bohema w stylu Glamour

  Bohema w stylu Glamour

  29 lutego 2016

  Jeśli coś przypadnie kobietom do serca, nie chcą z tego zrezygnować, co najwyżej modyfikować detale. Oto nowa odsłona stylu boho - gwiazdy kolejnego sezonu.

  czytaj więcej
 • Dziecko, ja i On...

  Dziecko, ja i On...

  17 lutego 2016

  Pojawienie się na świecie małego człowieka zmienia w rodzinie wszystko. Trzeba obsadzić siebie w nowej roli, zobaczyć w innej swojego partnera. Bywa zaskakująco, nawet boleśnie. Ale można to naprawić. 

  czytaj więcej
 • Make-up no make-up

  Make-up no make-up

  10 lutego 2016

  Najbardziej klasyczny rodzaj makijażu, który nigdy nie wychodzi z mody i nadaje się na każdą okazję, to no make-up – lekki i delikatny sposób poprawienia urody. Pasuje do każdej stylizacji, odmładza i podoba się mężczyznom.

  czytaj więcej