• Tak pachniały moje wakacje

  Tak pachniały moje wakacje

  29 lipca 2016

  Wakacje to czas podróży, odkrywania nowych miejsc, kultur, zwyczajów. Z każdej z nich przywozimy bagaż wspomnień, tych uwiecznionych na fotografiach i tych, które mimo że tak ulotne, kojarzyć się będą z odwiedzanymi miejscami. Czasem wspomnienia te zaklęte są w zapachach: francuskiego jaśminy, prowansalskiej lawendy czy marokańskiej róży.

  czytaj więcej
 • Różane odcienie różu

  Różane odcienie różu

  29 lipca 2016

  Nie bójmy się łączyć kolorów z jednej palety - różne odcienie różu, odpowiednio dobrane mogą stworzyć delikatny makijaż idealny na lato.

  czytaj więcej
 • Brzoskwiniowy sorbet

  Brzoskwiniowy sorbet

  29 lipca 2016

  Trendy prosto z wybiegów są kuszące, ale równie atrakcyjne mogą być wersje dostosowane indywidualnie do temperamentu i osobowości. Bo każdy kolor ma wiele odcieni!

  czytaj więcej
 • Turkusowe fale

  Turkusowe fale

  29 lipca 2016

  Tylko letnie promienie słońca są w stanie wydobyć całe piękno intensywnego odcienia turkusowego błękitu. Dlatego nie warto czekąc! Takie kolory idealnie pasują do tęczówek zielonych, piwnych i brązowych.

  czytaj więcej
 • Najlepsze kosmetyki, polskie marki

  Najlepsze kosmetyki, polskie marki

  13 lipca 2016

  Kochamy kosmetyki polskich marek. Ale raczej nie z pobudek patriotycznych. Polki są wymagającymi użytkowniczkami kosmetyków i starannie je wybierają. Cenią przede wszystkim innowacyjność, zgodność z najnowszymi trendami światowymi, poczucie bezpieczeństwa i dostępne ceny. Polskie kosmetyki mają wszystkie te zalety. To najlepsze kosmetyki.

  czytaj więcej