AA Shave Safe&Care

nawilżająca pianka do golenia damska, 250 ml

15 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o AA Shave Safe&Care

Nawilżająca Pianka do golenia AA Shave Safe&Care to bezpieczne golenie, ochrona przed podrażnieniami i pielęgnacja w jednym produkcie, którego formuła została stworzona specjalnie dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.
Wyjątkowo łagodna formuła produktu, wzbogacona o kojący aloes, została pozbawiona wszelkich substancji potencjalnie drażniących, dzięki temu golenie nawet bardzo wrażliwych okolic, jest nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne dla skóry. Kremowa pianka zmiękcza włoski, czyniąc golenie łatwym i precyzyjnym.
Po goleniu skóra pozostaje gładka, miękka i przyjemna w dotyku, bez podrażnień.
ID: 383107
Cena jednostkowa: 6,40 zł /100ml

Składniki

Aqua,Glycerin,Triethanolamine,Stearic Acid,Palmitic Acid,Propane,Butane,Polysorbate 20,Polysorbate 60,Phenoxyethanol,Isobutane,Dimethicone,Caprylic/Capric Triglyceride,Ethylhexylglycerin,Aloe Barbadensis Leaf Extract

Informacje dodatkowe

Top składniki: Aloes
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50C/122F. Chronić przed dziećmi. 4% masowych zawartości jest łatwopalne.
Nazwa wymagana przez prawo: AA Shave Safe&Care nawilżająca pianka do golenia aloes&gliceryna 250 ml