Actisoftin

krem na zajady, 8 g

ID 278364
Cena jednostkowa: 0,94 zł /1g

Actisoftin krem to starannie dobrana kompozycja składników dla osób mających problem z zajadami. Dzięki zawartości wyciągu z Onopordum acanthium stymuluje rekonstrukcję skóry w kącikach ust, wykazując działanie naprawcze i intensywnie regenerujące. W skład kremu wchodzi również wyciąg z wąkrotki...

The product image is missing! 000000000000278364 000000000000278364 Actisoftin Zdrowie > Parafarmacja
14 99
7 49
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Actisoftin

Actisoftin krem to starannie dobrana kompozycja składników dla osób mających problem z zajadami. Dzięki zawartości wyciągu z Onopordum acanthium stymuluje rekonstrukcję skóry w kącikach ust, wykazując działanie naprawcze i intensywnie regenerujące. W skład kremu wchodzi również wyciąg z wąkrotki azjatyckiej, który odżywia i wygładza skórę poprawiając jej ogólny wygląd i kondycję. Zawarty w preparacie wyciąg z kasztanowca wpływa korzystnie na szczelność naczynek, redukuje zaczerwienienie i łagodzi podrażnienie. Pantenol działa kojąco, nadaje skórze elastyczność i miękkość. W skład kremu wchodzi także kompleks nawilżający (Comlex 2 - Moisturizing), który zapewnia prawidłowe nawilżenie, natłuszczenie oraz tworzy barierę ochronną w kącikach ust, chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Informacje dodatkowe

Marka: Actisoftin

Nazwa wymagana przez prawo: Actisoftin Krem na zajady 8 g

Metoda aplikacji: Sposób użycia: Produkt przeznaczony jest do stosowania zewnętrznego. Stosować punktowo w kącikach ust kilka razy dziennie (w zależności od potrzeb).

Pojemność: 8 g

Opakowanie: Typ - Karton

Alergeny

Nazwa wymagana przez prawo: Actisoftin Krem na zajady 8 g

opinie klientów

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
14 99
7 49
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Gwarancja oryginalności