Adidas Cool & Care Control

antyperspirant w sprayu damski, 150 ml

5.0
Antyperspirant w sprayu bez alkoholu zapewnia niezawodną, 48-godzinną ochronę przed potem i uczucie świeżości przy każdym zastosowaniu. Sprawdź sama!
Adidas Cool & Care Control
Adidas Cool & Care Control
000000000000248782 000000000000248782 Higiena i Zdrowie > Dezodoranty > Spray
12 49
9 49
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Adidas Cool & Care Control

ID 248782
Cena jednostkowa: 6,33 zł /100ml
Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas BODYCARE otworzą przed Tobą nowe możliwości! BĄDŹ GOTOWA. Każdy organizm poci się w inny sposób. Każdy ruch, każde działanie, każda reakcja jest częścią Ciebie. Antyperspiranty adidas Cool & Care zapewniają długotrwałą ochronę i pielęgnację, dzięki którym w każdej chwili będziesz czuć się świeżo. Opracowany z myślą o określonych potrzebach kobiet, antyperspirant w sprayu adidas Control zapewnia niezawodną, 48h ochrony przed potem i uczucie świeżości przy każdym zastosowaniu. Dzięki unikalnej formule Cool & Care z dodatkiem emolientów antyperspirant skutecznie chroni i łagodzi skórę, zapewniając ultra skuteczną ochronę i zapobiegając pojawianiu się potu oraz nieprzyjemnego zapachu. Idealny dla aktywnych kobiet, które pragną czuć się pewnie i świeżo zarówno na boisku, jak i poza nim.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 150 ml

Nazwa wymagana przez prawo: Dezodorant antyperspiracyjny w spray'u damski Adidas Cool&Care 150 ml

Składniki

Dezodorant antyperspiracyjny w sprayu Adidas Get Ready Woman Cool&Care 150ml. Działanie przez 48H. Jego unikalna formuła, opracowana przy udziale sportowców: - zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień - pielęgnuje skórę - minimalizuje białe ślady na skórze i ubraniach. ZMYSŁOWO – SŁODKI BRAZYLIJSKI ZAPACH DLA KOBIET. Nuty głowy: Energetyczny Arbuz, Soczysty Granat, Brazylijska pomarańcza. Nuty serca: Karmaflor, Lilia Wodna, Trawa Cytrynowa. Nuty bazowe: Drzewo cedrowe, Piżmo, Ambra. Nie zawiera alkoholu / PH właściwe dla skóry
Opinii użytkowników (1)
Adidas Cool & Care Control
5.0
1
2
3
4
5
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię