Adidas Climacool

antyperspirant męski w sprayu, 150 ml

5.0
Antyperspirant w aerozolu adidas CLIMACOOL dla mężczyzn zawiera aktywowane podczas ruchu kapsułki świeżości, które zapewniają 48h ochrony w każdej sytuacji. Sprawdź sam!
Adidas Climacool
Adidas Climacool
000000000000266882 000000000000266882
9 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Adidas Climacool

ID 266882
Cena jednostkowa: 6,66 zł /100ml

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji. Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas BODYCARE otworzą przed Tobą nowe możliwości! BĄDŹ GOTOWY.

Nigdy nie wiesz, jak intensywny będzie Twój dzień. Właśnie dlatego potrzebujesz antyperspirantu, który dotrzyma Ci tempa i dopasuje się do rytmu Twojego dnia. Antyperspirant w aerozolu adidas CLIMACOOL zawiera aktywowane podczas ruchu kapsułki świeżości, które zapewniają 48h ochrony. Wykorzystano w nim technologię kapsułek pękających pod wpływem dotyku i wilgoci, dzięki czemu możesz cieszyć się długotrwałym uczuciem świeżości. Im większy wysiłek, tym intensywniejsze działanie. Odkryj prawdziwe znaczenie skuteczności w ruchu po użyciu antyperspirantu w sprayu adidas CLIMACOOL opracowanego dla mężczyzn poszukujących długotrwałej ochrony, która dotrzyma im tempa i dopasuje się do intensywnego rytmu ich dnia.

  • Antyperspirant w sprayu dla mężczyzn 150 ml
  • Z kapsułkami świeżości aktywowanymi podczas ruchu
    48h ochrony
  • Chłodny, odświeżający zapach z nutami mandarynki, mięty i drzewa sandałowego
  • Dermatologicznie przebadana formuła utrzymująca odpowiednie pH skóry

Informacje dodatkowe

Pojemność: 150 ml

Podmiot odpowiedzialny: COTY

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Skrajnie łatwopalny aerozol._UWAGA! Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Chronić przed dziećmi. Nie używać, gdy naskórek jest uszkodzony. Zaprzestać stosowania, jeżeli wystąpi podrażnienie skóry. Nie wdychać. Nie rozpylać w pobliżu oczu i twarzy. Nie używać do higieny intymnej. Używać jedynie zgodnie ze wskazówkami.

Hypoalergiczny: Nie

Nazwa wymagana przez prawo: adidas Climacool antyperspirant w sprayu dla mężczyzn 150ml

Składniki

Aqua/Water/Eau, Aluminum Zirconium Octachlorohydrex Gly, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Parfum/Fragrance, Disodium Edta, Limonene, Caesalpinia Spinosa Gum, Hydrogenated Polydecene, Polyurea Crosspolymer-3, Coumarin, Sorbitan Sesquioleate, Sucrose Stearate, Citral, Polyvinyl Alcohol, Silica, Guanidine Carbonate, Ethylhexylglycerin, Cellulose, Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię