Adidas Adipower

antyperspirant w sprayu męski, 250 ml

Adidas Adipower z inteligentną technologią odpowiadającą na wzrost temperatury ciała w trakcie wysiłku został opracowany tak, aby zapewnić 72 godzin o...
Adidas Adipower
Adidas Adipower
000000000000360796 000000000000360796 Piękne prezenty > Dla Niego > Higiena
14 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Adidas Adipower

ID 360796
Cena jednostkowa: 6,00 zł /100ml
Adidas Adipower z inteligentną technologią odpowiadającą na wzrost temperatury ciała w trakcie wysiłku został opracowany tak, aby zapewnić 72 godzin ochrony w najbardziej ekstremalnych warunkach. Pod wpływem wysiłku specjalne kapsułki uwalniają aromatyczny i drzewny zapach, w chwili pojawienia się potu aktywowane są cytrusowe, energetyzujące nuty.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: NIEBEZPIECZEŃSTWO. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Nie używać, gdy naskórek jest uszkodzony. Nie rozpylać w pobliżu oczu i twarzy. Nie używać do higieny intymnej.

Nazwa wymagana przez prawo: Antyperspirant w spray'u Adidas Adipower dla mężczyzn 250ml

Pojemność: 250 ml

Hypoalergiczny: Nie

Marka: Adidas

Składniki

Butane-Isobutane-Propane, Cyclopentasiloxane, Aluminum Chlorohydrate, C12-15 Alkyl Benzoate, Parfum/Fragrance, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone, Sodium Starch Octenylsuccinate, Maltose, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Potassium Citrate, Coumarin, Linalool, Citric Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Polyurea Crosspolymer-2, Benzyl Benzoate, BHT, Citral, Silica Dimethyl Silylate, Limonene, Chlorhexidine Digluconate, Xanthan Gum.
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii