Adidas Fresh

dezodorant męski w sprayu, 250 ml

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji.
Adidas Cool & Dry Fresh
Adidas Cool & Dry Fresh
000000000000354722 000000000000354722 Ciało > Dezodoranty > Dezodoranty w kulce
14 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Adidas Fresh

ID 354722
Cena jednostkowa: 6,00 zł /100ml

Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas BODYCARE otworzą przed Tobą nowe możliwości! BĄDŹ GOTOWY. Każdy organizm poci się w inny sposób. Każdy ruch, każde działanie, każda reakcja jest częścią Ciebie. Antyperspirant dla mężczyzn adidas Cool&Dry Fresh zapewnia skuteczną ochronę, by sprostać wymaganiom rozgrywki i ciągłego, intensywnego tempa życia. Opracowany we współpracy ze sportowcami, antyperspirant nie pozostawiający śladów zapewnia długotrwałą, 48-godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. Dzięki unikalnej formule Cool&Dry z systemem Active Freshness po każdorazowej aplikacji natychmiast pojawia się uczucie chłodu. Łatwy i wygodny w użyciu w każdych warunkach, antyperspirant w areozolu adidas Cool&Dry Fresh nie pozostawia białych śladów i jest idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy pragną poczuć energię i świeżość, skupiając się na rozgrywce.

• Antyperspirant w sprayu dla mężczyzn 250 ml

• Uczucie chłodu

• Nawet 48h ochrony przed nieprzyjemnym zapachem i potem

• Formuła Cool&Care opracowana, by pielęgnować skórę i pomóc w zachowaniu świeżości przez cały dzień

• Dermatologicznie przebadana bezalkoholowa formuła utrzymująca odpowiednie pH skóry.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Skrajnie łatwopalny aerozol._UWAGA! Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Chronić przed dziećmi. Nie używać, gdy naskórek jest uszkodzony. Zaprzestać stosowania, jeżeli wystąpi podrażnienie skóry. Nie wdychać. Nie rozpylać w pobliżu oczu i twarzy. Nie używać do higieny intymnej. Używać jedynie zgodnie ze wskazówkami.

Pojemność: 250 ml

Podmiot odpowiedzialny: Coty Eastern Europe Sp. z o.o

Marka: Adidas

Składniki

Butane-Isobutane-Propane Cyclopentasiloxane Aluminum Chlorohydrate C12-15 Alkyl Benzoate Parfum/Fragrance Disteardimonium Hectorite Dimethicone Caesalpinia Spinosa Gum Hydrogenated Polydecene Sorbitan Sesquioleate Limonene Linalool Sucrose Stearate Hexyl Cinnamal Silica Butylphenyl Methylpropional Benzyl Salicylate Citronellol Alpha-Isomethyl Ionone Gossypium Herbaceum (Cotton) Powder Geraniol Coumarin BHT
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii