Adidas UEFA Champions League Area Edition

dezodorant męski w atomizerze, 75 ml

ID 301242

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji.

Adidas UEFA Champions League Area Edition 000000000000301242 000000000000301242 Adidas UEFA Champions League Area Edition Zapachy > Dla mężczyzn > Dezodoranty w atomizerze (DNS)
25 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Adidas UEFA Champions League Area Edition

Sportowa marka produktów do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn, zapewniająca najlepszą i najbardziej kompleksową ochronę przez całą dobę, każdego dnia i w każdej sytuacji. Jeśli sport jest Twoją pasją, miłością lub całym życiem, produkty z serii adidas BODYCARE otworzą przed Tobą nowe możliwości! BĄDŹ GOTOWY. Zapach UEFA CHAMPIONS LEAGUE CHAMPIONS EDITION zainspirowany piłkarskim turniejem Ligi Mistrzów UEFA jest pełen emocji, nadziei i aspiracji – takich jak na boisku piłkarskim. W zapachu Champions Edition krystalizuje się cała pasja i sława Mistrzostw UEFA, rozbudza najskrytsze nadzieje i przywołuje pełne adrenaliny chwile, prowadzące do radosnej euforii zwycięstwa. Aromatyczny zapach fougère otwiera wyrazisty cytrynowy akcent przeplatany chłodną nutą lawendy i orzeźwiającym aromatem fiołkowych liści, tworząc porywającą świeżość. Zapach rozwija się w eleganckie, męskie nuty serca zebrane wokół piżmowo-drzewnych tonów kaszmeranu wraz z ożywczymi akcentami zielonego jabłka i szałwi muszkatołowej. Na koniec ciepłe, ziemiste nuty wanilii, wędzonej paczuli i mchu tworzą charakterystyczny, pewny siebie i charyzmatyczny zapach. Naturalny dezodorant w sprayu adidas UEFA CHAMPIONS LEAGUE CHAMPIONS EDITION jest przeznaczony dla mężczyzn podzielających pasję do gry i gorąco pragnących zostać mistrzami mistrzów. Ten zapach doceni każdy fan piłki nożnej, który marzy o zdobyciu legendarnego trofeum przez jego drużynę.

Informacje dodatkowe

Nazwa wymagana przez prawo: Naturalny dezodorant w sprayu adidas UEFA CHAMPIONS LEAGUE CHAMPIONS EDITION dla mężczyzn 75 ml

Marka: Adidas

Pojemność: 75 ml

25 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności