promotion

Adidas UEFA VII

perfumowany dezodorant w sprayu do ciała męski, 150 ml

5.0
Dezodorant w sprayu dla mężczyzn Anthem Edition – zainspirowany silną potrzebą wspólnoty i bycia częścią społeczności piłkarskiej, która razem stawi czoła wszelkim trudnościom
Darmowa dostawa od 35 zł dla zalogowanych!
Adidas UEFA VII
Adidas UEFA VII
10 49
8 49
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Adidas UEFA VII

ID 381964
Cena jednostkowa: 5,66 zł /100ml

Dezodorant dla mężczyzn adidas UEFA Champions League Anthem Edition – zainspirowany silną potrzebą wspólnoty i bycia częścią społeczności piłkarskiej, która razem stawi czoła wszelkim trudnościom. Nowy dezodorant męski adidas UEFA Champions League Anthem Edition doskonale oddaje ducha drużyny i przynależności do grupy. Wystarczy zaledwie kilka chwil, by piżmowe akcenty przeniosły Cię w sam środek wiwatującego tłumu i dały Ci zastrzyk pozytywnej energii. Dezodorant męski w sprayu stworzony z myślą o prawdziwych fanach piłki nożnej, pełnych pasji i zapału. Wszystkim nam przyświeca ten sam cel – by móc wspólnie celebrować zwycięstwo.

  • Inspirujący dezodorant męski o ciepłych nutach
  • Nuty Głowy: bergamotka, jabłko i rozmaryn
  • Nuty Serca: geranium, jaśmin i gałka muszkatołowa
  • Nuty Bazy: fasola tonka, paczula i piżmo
  • Zapach przeniesie Cię na arenę pełną niezwyciężonych gladiatorów
  • Dla mężczyzn pełnych pasji i zapału, prawdziwych fanów piłki nożnej

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: Coty

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: NIEBEZPIECZEŃSTWO. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Nie używać, gdy naskórek jest uszkodzony. Nie rozpylać w pobliżu oczu i twarzy. Nie używać do higieny intymnej.

Hypoalergiczny: Nie

Nazwa wymagana przez prawo: Dezodorant w sprayu dla mężczyzn adidas UEFA Champions League Anthem Edition, 150 ml

Składniki

BUTANE-ISOBUTANE-PROPANE, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, PROPYLENE GLYCOL, TRIETHYL CITRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HEXYL CINNAMAL, COUMARIN, CITRONELLOL, BHT, TOCOPHEROL.
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię