Akcesoria makijażowe do oczu

18 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)

Akcesoria do oczu – by zachwycać pięknym spojrzeniem

Oczy są zwierciadłem duszy – podkreśl swoją osobowość dzięki doskonałemu makijażowi i nieskazitelnej skórze wokół oczu. Pomogą Ci w tym akcesoria do makijażu oczu, które znajdziesz w Hebe.

Makijaż oczu – pędzle do cieni i kresek. By Twoje spojrzenie nabrało głębi

Dzięki profesjonalnym pędzlom z linii Hebe Professional, możesz precyzyjne nałożyć i rozetrzeć cienie oraz narysować perfekcyjne kreski.

Postaw m.in. na pędzel do nakładania cieni E03. Jest on niewielki, płaski i krótki. Zwykle takie pędzle są zaokrąglone i dosyć zwarte, a przy tym delikatne dla skóry.

Innym rodzajem przyboru do makijażu oczu jest pędzel do blendowania cieni E05. Takie akcesoria charakteryzuje kulisty kształt, który ułatwia rozcieranie ostrych granic między cieniami oraz nakładanie kosmetyków w załamania powiek.

Dzięki pędzlom możesz kontrolować ilość nakładanych kosmetyków, równomiernie je rozprowadzać i aplikować warstwami. Cenie nałożone w ten sposób będą trzymały się na powiekach przez wiele godzin.

W Hebe znajdziesz wiele pędzli do cieni. Możesz wybierać m.in. spośród pędzli do malowania precyzyjnych kresek, pędzli do cieni sypkich czy cieni kremowych.

Oprawa oczu – gąbki i pędzle do korektora

Aby wykonać nieskazitelny makijaż oczu, nie wystarczy precyzyjnie zaaplikować cieni. Chcesz, by Twoje spojrzenie było promienne i aby Twoje oczy nie wyglądały na zmęczone? Nie zapomnij nałożyć korektora i zakryć cieni pod oczami. Aby kosmetyk utrzymywał się długo i był nałożony precyzyjnie, zaaplikuj go przy pomocy pędzla do korektora E02 lub gąbki do makijażu.

Długie, uniesione rzęsy dla zalotnego spojrzenia – akcesoria do rzęs

Wachlarz rzęs to dopełnienie makijażu oczu. Jeśli chcesz, aby Twoje naturalne rzęsy były podkręcone i uniesione do nieba, przed nałożeniem tuszu skorzystaj z zalotki, Hebe Professional.

Jeśli chcesz zagęścić swoje naturalne rzęsy, przyklej kępki sztucznych rzęs. Zaaplikujesz je w łatwy i szybki sposób, a Twoje spojrzenie będzie głębokie i uwodzicielskie. Możesz też wykorzystać długie, sztuczne rzęsy, które przykleisz wzdłuż całej powieki.

Akcesoria do brwi

Jeśli chcesz, by Twoje brwi wyglądały naturalnie, a do tego podkreślały atuty Twojej twarzy, postaw na szczoteczkę E07 i pędzel do brwi E01. Przy pomocy szczoteczki nadasz włoskom kształt, a pędzlem dokładnie nałożysz wybrany kosmetyk.