Akcesoria makijażowe do paznokci

45 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)

Zadbane paznokcie to wizytówka każdej z nas. Niezależnie od tego, czy lubisz malować je na różne kolory, czy wolisz jedynie delikatny, neutralny połysk, akcesoria dostępne w Hebe, takie jak polerka, nożyczki czy pilniczki do paznokci, pomogą Ci zadbać zarówno o skórki, jak i płytki paznokci.

Nadaj paznokciom kształt – nożyczki i pilniczki do paznokci

Odpowiedni kształt możesz nadać paznokciom np. dzięki nożyczkom lub pilniczkom do paznokci. Jeśli Twoje paznokcie są długie i nierówne, możesz delikatnie skrócić je nożyczkami lub obcinaczem. Następnie nadasz im kształt pilniczkiem do paznokci. W Hebe znajdziesz różne rodzaje pilników, np. z linii Hebe Professional:

  • Pilnik papierowy – ten rodzaj pilniczka możesz bez problemu dopasować do własnych potrzeb. W Hebe znajdziesz pilniki o różnym stopniu ziarnistości, grubości i w różnych kształtach. Dostępne są pilniki proste i zagięte, delikatne i mocno ścierające.
  • Pilnik metalowy- tradycyjny pilnik  idealny do skracania i modelowania paznokci.
  • Pilniczek szklany  – jeśli masz miękkie, delikatne paznokcie, taki pilnik będzie dla Ciebie doskonały. Ponadto pilnik szklany łatwo utrzymasz w czystości, wystarczy go tylko opłukać ciepłą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Perfekcyjne paznokcie bez skórek

Wycinanie skórek to ważny etap podczas manicure. W Hebe znajdziesz akcesoria do wycinania skórek, dzięki którym Twoje płytki będą nieskazitelne i perfekcyjne. Możesz wykorzystać np. profesjonalny wycinacz do skórek Hebe Professional lub nożyczki do skórek. Do rozsuwania skórek na boki przydadzą Ci się np. drewniane patyczki do manicure.

Gładkie, lśniące płytki – polerki do paznokci

Jeśli chcesz, by Twoje paznokcie wyglądały nieskazitelnie, zanim nałożysz na nie lakier do paznokci, wyczyść i wygładź płytki. Przy pomocy  zmywacza do paznokc z linii Hebe Professional, usuń pozostałości  lakieru.

Do wyrównania powierzchni płytki paznokcia wykorzystaj polerkę  Hebe Professional, Po jej zastosowaniu paznokcie są gładkie, przygotowane do nałożenia lakieru.