Akcesoria do makijażu ust

7 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)

Wyraziste, zmysłowe, pełne – która z nas nie marzy o pięknych ustach? Aby osiągnąć idealny efekt, sama pielęgnacja nie wystarczy. Trzeba nauczyć się techniki malowania ust i sięgnąć po odpowiednie „narzędzia”. Sprawdź, jakie akcesoria do makijażu ust przygotowaliśmy dla Ciebie w Hebe.

Jak malować usta?

Makijażyści nakładają pędzelkiem nawet klasyczne szminki w sztyfcie. Dlaczego? Po pierwsze wynika to z higieny pracy, po drugie zapewnia lepszą precyzję przy nakładaniu pomadki do ust. Również płynne szminki najwygodniej aplikować pędzlem, chyba że są wyposażone w profesjonalny aplikator.

Klasyczny makijaż ust czerwoną szminką rozpocznij od konturówki, która utrzyma kolor w ryzach. Zaznacz nią kontur, następnie wypełnij go szminką. Środek ust oraz łuk kupidyna, czyli zagłębienie tuż nad górną wargą muśnij rozświetlaczem. Ten trik nada makijażowi ust trójwymiarowości i optycznie powiększy wargi. Czerwone usta gotowe.

Pędzelek do ust – tylko jaki?

Do wyboru masz dwa rodzaje produktów. Wysuwany pędzelek do aplikacji szminki i błyszczyka powiększającego usta to niezastąpiony gadżet do torebki. Wysuwane włosie możesz schować, więc zachowasz higienę makijażu i porządek w torebce. Drugi produkt do makijażu to klasyczny pędzel. Ten z włosiem syntetycznym jest łatwy do utrzymania w czystości i długo zachowuje swój kształt. Znajdziesz go w ofercie Hebe Professional.

Kształt pędzelka do malowania ust

Włosie powinno być tak ułożone, by zapewniać precyzyjną aplikację szminki lub błyszczyka do ust. Kwadratową końcówką wygodnie obrysujesz kontur warg. Płaska główka umożliwia aplikację koloru na powierzchnię warg. Pędzelek do ust jest niezastąpiony również przy konturowaniu ust, czyli „budowaniu” ich kształtu za pomocą różnych odcieni pomadki. Wszystkie profesjonalne pędzle do makijażu znajdziesz w Hebe.

Akcesoria do demakijażu ust

Nawet najpiękniejszy kolor na ustach trzeba w końcu zmyć. Wodoodporne formuły niektórych pomadek skutecznie utrudniają demakijaż. Zamiast pocierać delikatną skórę, sięgnij po chusteczki do demakijażu. Dostępne są też wygodne rękawice lub gąbeczki. Wybierz odpowiednie akcesoria do ust i ciesz się przyjemnością makijażu.