promotion

Apetizer Senior

syrop dla seniorów, 100 ml

Specjalnie dobrana kompozycja ziół oraz witamin. Produkt polecany jest szczególnie dla dorosłych i osób starszych.__Wyciąg z mięty pieprzowej wspomaga trawienie i prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego._Wyciąg z korzenia cykorii pomaga w utrzymaniu zdrowych jelit, wspiera wydzielanie soków trawiennych i prawidłową perystaltykę jelit._Ekstrakt z owocu anyżu wspomaga trawienie._Ekstrakt z owocu kopru wzmaga apetyt, jak również wspiera trawienie i eliminację nadmiaru gazów.__Składniki produktu polecane są:_- przy braku apetytu,_- w celu wspomagania prawidłowego procesu trawienia,_- w celu utrzymania prawidłowej pracy przewodu pokarmowego,_- w okresie wzmożonego zapotrzebowania organizmu na witaminy.
Apetizer Senior
Apetizer Senior
000000000000389703 000000000000389703 Zdrowie i Higiena > Suplementy diety > Trawienie i układ pokarmowy
15 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Apetizer Senior

ID 389703
Cena jednostkowa: 15,99 zł /100ml

Specjalnie dobrana kompozycja ziół oraz witamin. Produkt polecany jest szczególnie dla dorosłych i osób starszych. Wyciąg z mięty pieprzowej wspomaga trawienie i prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Wyciąg z korzenia cykorii pomaga w utrzymaniu zdrowych jelit, wspiera wydzielanie soków trawiennych i prawidłową perystaltykę jelit.

Ekstrakt z owocu anyżu wspomaga trawienie. Ekstrakt z owocu kopru wzmaga apetyt, jak również wspiera trawienie i eliminację nadmiaru gazów.

Składniki produktu polecane są:

- przy braku apetytu,

- w celu wspomagania prawidłowego procesu trawienia,

- w celu utrzymania prawidłowej pracy przewodu pokarmowego,

- w okresie wzmożonego zapotrzebowania organizmu na witaminy.

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przeciwwskazania:_Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Przechowywanie: Przechowywac_w_temperaturze_otoczenia

Rodzaj rejestracji: suplement diety

Przechowywanie leku: Przechowywac_w_temperaturze_otoczenia

Nazwa wymagana przez prawo: Apetizer Senior Suplement diety syrop o smaku malinowo-porzeczkowym 100 ml

Składniki

woda,substancje zagęszczające: sorbitole, glicerol,koncentrat z czarnej porzeczki,substancja zagęszczająca: guma ksantanowa,substancja konserwująca: benzoesan sodu,ekstrakt z owocu anyżu,ekstrakt z korzenia cykorii,ekstrakt z mięty pieprzowej,aromat,ekstrakt z owocu kopru,amid kwasu nikotynowego,ryboflawiny 5-fosforan sodowy,chlorowodorek pirydoksyny
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii