AVA ECO

3 produkty
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Kosmetyki ekologiczne Ava – tylko skuteczne receptury

Produkty polskiej marki Ava to delikatne, naturalne formuły stworzone z myślą o skutecznym, korzystnym działaniu na skórę i trosce o środowisko. Laboratorium Ava to jedna z najstarszych firm w Polsce, której specjalnością od samego początku jest produkcja naturalnych kosmetyków do twarzy, ciała i włosów. Historia marki sięga lat 60. XX wieku, a niektóre z opracowanych w tym czasie receptur wciąż są dostępne w sprzedaży.

W bogatej ofercie kosmetyków naturalnych firma stawia na aktywną pielęgnację dopasowaną do potrzeb różnych typów cery. Znajdziesz tu certyfikowane kosmetyki ekologiczne z linii Ava Eco Linea czy skierowanej do panów Ava Eco Man. Jeśli z kolei szukasz skutecznej terapii przeciwzmarszczkowej, wybierz naturalne kosmetyki do twarzy z cenionej serii Ava Aktywator Młodości.

Ava Eco – polskie kosmetyki naturalne z certyfikatem ECOCERT

Opracowane w Laboratorium Kosmetycznym Ava produkty to pierwsze polskie kosmetyki naturalne, które uzyskały prestiżowy, międzynarodowy certyfikat ECOCERT. Oznacza to, że zostały skrupulatnie sprawdzone pod kątem wysokiej jakości i pochodzenia składników. Jakie kryteria spełniają certyfikowane kosmetyki ekologiczne Ava Eco?

  • Naturalny skład przyjazny skórze i środowisku: minimum 95% składu eko kosmetyków Ava to surowce naturalne, z czego co najmniej 50% pochodzi z ekologicznych upraw. Kosmetyki nie zawierają składników modyfikowanych genetycznie.
  • Pielęgnacja w zgodzie z naturą: certyfikowane kosmetyki ekologiczne są wolne od syntetycznych barwników i sztucznych substancji zapachowych, a także składników będących pochodną ropy naftowej i emulgatorów PEG.
  • Produkcja przyjazna zwierzętom: jako firma z certyfikacją ECOCERT, marka Ava nie testuje na zwierzętach ani swoich produktów, ani ich składników. Większość oznaczonych znakiem ECOCERT kosmetyków ekologicznych w ofercie jest wegańska – inne mogą zawierać składniki odzwierzęce takie jak mleko lub miód.

100% bezpieczne
płatności przez payu

14 dni na zwrot
także w drogeriach

Darmowa dostawa
od 25 zł dla klientów zalogowanych

Darmowy odbiór
W ponad 260 Drogeriach

gwarancja
oryginalności