promotion

Axe Ice Chill

antyperspirant męski w sprayu, 150 ml

Poczuj lodową świeżość Bieguna Północnego i ciesz się nią dłużej, dzięki Axe Ice Chill. Antyperspirant w spray AXE Ice Chill to Twój męski sposób na maksymalny komfort przez cały dzień. Jego formuła skutecznie chroni przed potem i przykrym zapachem do 72 godzin. To jak chłodny powiew energii, której brakuje Ci szczególnie o poranku. Świeży zapach cytryny i mrożonej mięty długo utrzymuje się na skórze, a dla jej odpowiedniej pielęgnacji, AXE Ice Chill zawiera także składniki antybakteryjne.

Darmowa dostawa od 35 zł dla zalogowanych!
Axe Ice Chill
Axe Ice Chill
16 49
10 59
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Axe Ice Chill

ID 369306
Cena jednostkowa: 7,06 zł /100ml

Świeży zapach cytryny i chłodzące nuty mrożonej mięty. Idealną bazą dla zapachu będzie żel pod prysznic AXE Ice Chill, który oczyści i odświeży Twoją skórę.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: UWAGA: Nie stosować na uszkodzoną skórę. Zaprzestać używania, jeśli pojawi się wysypka lub podrażnienie. Unikać wdychania. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, unikać przedłużonego rozpylania. Nie rozpylać w pobliżu oczu. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. NIEBEZPIECZEŃSTWO: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi.

Nazwa wymagana przez prawo: Axe Ice Chill Antyperspirant w aerozolu 150 ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Cyclopentasiloxane,Aluminum Sesquichlorohydrate,Parfum,PPG-14 Butyl Ether,Glycine,Disteardimonium Hectorite,Calcium Chloride,BHT,Propylene Carbonate,Dimethiconol,Citral,Coumarin,Geraniol,Limonene,Linalool
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii