Całkiem nowa moda - łatwa w obsłudze!

 • Makijaż nude

  Makijaż nude

  Makijaż typu nude. Wydaje się prosty, może nawet nieco nudny. Ale od dawna nie wychodzi z mody. A liczba jego wariantów jest nieskończona. Mamy całkiem nowe!

  Zobacz artykuł
 • Nocne niebo

  Nocne niebo

  Smokey eye w wersji zmody kowanej kolorystycznie oraz błyskawicznej do wykonania. Nawet największe fanki smolistego wariantu powinien skusić efekt subtelnych niuansów odcieni.

  Zobacz artykuł
 • Ogonek jaskółki

  Ogonek jaskółki

  Klasyczna kreska imitująca makijaż z lat 50. ubiegłego wieku (dekadę później była już grubsza) znowu na czasie! Tej nietrudnej sztuki uczy się już kolejne pokolenie. Efekt wart jest starań!

  Zobacz artykuł

Moda&Makijaż

W roli głównej laureatki naszego konkursu - Bądź Piękna z Hebe - Natalia i Basia. Dwie modelki, cztery trendy, dwie zmiany pełnego makijażu wraz z modyfikacją fryzur. I więcej niż zazwyczaj zdjęć do wykonania (można sprawdzić na stronach z sesją mody). Producentka miała plan sesji rozpisany co do minuty i pilnowała go bardzo skrupulatnie. Wiązanie na nadgarstku modelki cieniutkich sznureczków modnych bransoletek wymagało uwagi. Kokardka powinna być równa i zgrabna, a samo wiązanie na tyle lekkie, by po zrobieniu zdjęcia bez trudu można było bransoletkę zdjąć. Nie było czasu na rozsupływanie węzełków!