promotion

Bandi Pro Care

peeeling do twarzy z korundem, 75 ml

5.0
Profesjonalnie skuteczny peeling intensywnie złuszczający. Usuwa nadmierną warstwę rogową naskórka, wygładza go i uelastycznia. Odblokowuje ujścia gruczołów łojowych skóry, redukuje zaskórniki, stymuluje odnowę komórkową i działa przeciwstarzeniowo.
Bandi Pro Care
Bandi Pro Care
000000000000355280 000000000000355280
64 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Bandi Pro Care

ID 355280
Cena jednostkowa: 86,65 zł /100ml
Profesjonalnie skuteczny peeling intensywnie złuszczający. Usuwa nadmierną warstwę rogową naskórka, wygładza go i uelastycznia. Odblokowuje ujścia gruczołów łojowych skóry, redukuje zaskórniki, stymuluje odnowę komórkową i działa przeciwstarzeniowo. Pozostawia cerę bardziej miękką, nawilżoną, dokładnie oczyszczoną i jaśniejszą. Poprawia skuteczność działania następnie nakładanych kosmetyków.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 75 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Spłukać dokładnie, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Przeczytać uważnie sposób użycia, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Częste stosowanie przez dzieci nie jest zalecane, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować w okolicach podpieluszkowych

Trwałość od otwarcia: 30 mies.

Rodzaj: Drobnoziarnisty

Testowany dermatologicznie: TAK

Nazwa wymagana przez prawo: Mikrodermabrazja z korundem

Składniki

1,2,6-HEXANETRIOL
5.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię