Bandi Anti Dry

peeling kwasowy do twarzy silnie nawilżający, 30 ml

ID 298026
Cena jednostkowa: 189,97 zł /100ml
5.0
(Opinie 2)

Mechaniczne peelingi podrażniają Twoją delikatną skórę? Postaw na peeling kwasowy Bandi, który złuszcza naskórek naprawdę delikatnie, gdyż nie ma w nim ścierających mikrocząsteczek.

Bandi Anti Dry 000000000000298026 000000000000298026 Bandi Anti Dry Dermo > Pielęgnacja twarzy > Peelingi
56 99
DODANO
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Bandi Anti Dry

Za skuteczność kosmetyku odpowiada połączenie 10-procentowego stężenia mocznika, ektoiny oraz kwasu mlekowego. Podczas gdy ostatni z tych składników penetruje wierzchnie warstwy skóry i złuszcza martwe komórki, dwa pozostałe dogłębnie nawilżają. Dzięki temu skóra jest niemalże od razu ukojona, nie musisz się więc martwić podrażnieniami po peelingu. Ektoina poza samym nawilżaniem działa również przeciwstarzeniowo. Chroni wchodzące w skład skóry białko przed działaniem czynników zewnętrznych i przyspiesza syntezę kolagenu potrzebnego do odbudowy startej warstwy skóry.

Ze względu na te właściwości peeling kwasowy silnie nawilżający Bandi jest przeznaczony do skóry borykającej się z nadmiernym przesuszeniem, odwodnionej i pozbawionej blasku. Najlepszy efekt zyskasz, łącząc go z innymi dermokosmetykami Bandi o działaniu nawilżającym. Zobacz, jakie znajdziesz w ofercie Hebe!

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 30 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie połykać, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Częste stosowanie przez dzieci nie jest zalecane, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować w okolicach podpieluszkowych

Trwałość od otwarcia: 6 mies.

Testowany dermatologicznie: Tak

Działanie: Nawilżające

Nazwa wymagana przez prawo: Peeling kwasowy silnie nawilżający

Składniki

Aqua/Water, Propylene Glycol, Urea, Lactic Acid, Ectoin, Hydroxyectoin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Hydroxide, t-Butyl Alcoho

opinie klientów

5.0
(Opinie 2)
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
opinie
56 99
DODANO
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Gwarancja oryginalności