promotion

Batiste Stylist

spray natychmiastowo zwiększający objętość włosów, 200 ml

4.5
Ooomph My Locks XXL Volume Spray to produkt natychmiast zwiększający objętość włosów - niezwykle szybki w zastosowaniu i nieprawdopodobnie skuteczny. Spray zaledwie w kilka sekund nadaje włosom wyjątkową objętość, do tej pory możliwą do uzyskania tylko podczas tapirowania.
Batiste Stylist
Batiste Stylist
000000000000368264 000000000000368264 Włosy > Stylizacja > Mgiełki i Spraye
18 49
12 49
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Batiste Stylist

ID 368264
Cena jednostkowa: 6,25 zł /100ml
Ooomph My Locks XXL Volume Spray to produkt natychmiast zwiększający objętość włosów - niezwykle szybki w zastosowaniu i nieprawdopodobnie skuteczny. Spray zaledwie w kilka sekund nadaje włosom wyjątkową objętość, do tej pory możliwą do uzyskania tylko podczas tapirowania. Wystarczy spryskać odrobiną produktu wybrane partie włosów, najlepiej odchylając górne pasma i aplikując produkt blisko skóry, a następnie lekko wmasować lub ugnieść włosy, nadając im właściwą objętość. Świetny przy krótkich fryzurach, które do tej pory można było ujarzmić jedynie lakierem, doskonały do uzyskania „lwiej grzywy” przy dłuższych włosach. Efekt można stopniować - od delikatnego, aż do barokowej fryzury sięgającej sufitu. Wisienką na torcie jest dodatek keratyny, witaminy E i oleju Inca Inchi, chroniących i odżywiających włosy.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml

Podmiot odpowiedzialny: OCEAN Trade sp. z o. o.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: NIEBEZPIECZEŃSTWO. Pojemnik pod ciśnieniem. Produkt skrajnie łatwopalny. Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Chronić przed źródłami zapłonu, nie palić w czasie rozpylania. Używać w pomieszczeniach o dobrej wentylacji. Chronić oczy podczas rozpylania. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać na uszkodzony lub podrażniony naskórek. Nie używać do higieny intymnej. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Użycie niezgodnie z przeznaczeniem polegające na zagęszczaniu i wdychaniu zawartości pojemnika może być szkodliwe dla zdrowia lub grozić śmiercią.

Przechowywanie: Przechowywac_w_temperaturze_otoczenia

Działanie: Ochronne, Zwiększające objętość

Nazwa wymagana przez prawo: Batiste Stylist Oomph My Locks XXL Volume Spray zwiększający objętość włosów 200 ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Oryza Sativa (Rice) Starch,Alcohol Denat.,Talc,Silica,Parfum,Cocoyl Hdrolyzed Keratin,Plukenetia Volubilis Seed Oil,Tocopherol,Distearyldimonium Chloride,Cetrimonium Chloride,Butylphenyl Methylpropional,Hexyl Cinnamal,Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde,Limonene,Linalool
4.5
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię