promotion

Batiste Eden

suchy szampon do włosów, 200 ml

4.5
Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając, że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady. Eden to zapach niewinności.
Batiste Eden
Batiste Eden
000000000000267976 000000000000267976 Włosy > Pielęgnacja > Suche szampony
15 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Batiste Eden

ID 267976
Cena jednostkowa: 8,00 zł /100ml
Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając, że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady. Eden to zapach niewinności. Subtelny i egzotyczny z owocowym otwarciem i kremową nutą mleka kokosowego, kwiatu lotosu, wanilii, drzewa sandałowego oraz piżma. Nie zawiera parabenów, silikonów, SLS.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml

Podmiot odpowiedzialny: OCEAN Trade sp. z o.o.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Niebezpieczeństwo. Pojemnik pod ciśnieniem. Produkt skrajnie łatwopalny. Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Chronić przed źródłami zapłonu, nie palić w czasie rozpylania. Używać w pomieszczeniach o dobrej wentylacji. Chronić oczy podczas rozpylania. Chronić przed dziećmi. Nie rozpylać na uszkodzony lub podrażniony naskórek. Nie używać do higieny intymnej. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Użycie niezgodnie z przeznaczeniem polegające na zagęszczaniu i wdychaniu zawartości pojemnika może być szkodliwe dla zdrowia lub grozić śmiercią.

Działanie: Nadające puszystość, Odświeżające

Nazwa wymagana przez prawo: Batiste Eden Bloom Suchy szampon do włosów 200 ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Oryza Sativa (Rice) Starch,Alcohol Denat.,Parfum (Fragrance),Distearyldimonium Chloride,Cetrimonium Chloride,Hydroxycitronellal,Limonene,Linalool
4.5
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię