Batiste Pink Pineapple

suchy szampon do włosów, 200 ml

19 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Batiste Pink Pineapple

Natychmiast odświeża włosy bez użycia wody, absorbując sebum i zanieczyszczenia oraz sprawiając że włosy są puszyste, jedwabiście miękkie i uniesione u nasady. Pink Pineapple to radosne połączenie gujawy, granatu, pomarańczy jabłka w egzotycznym, orzeźwiającym, a zarazem słodkim drinku.
ID: 307857
Cena jednostkowa: 10,00 zł /100ml

Składniki

Butane,Isobutane,Propane,Oryza Sativa (Rice) Starch,Alcohol Denat.,Parfum (Fragrance),Distearyldimonium Chloride,Cetrimonium Chloride,Geraniol,Hexyl Cinnamal,Limonene,Linalool

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml
Podmiot odpowiedzialny: OCEAN Trade sp. z o. o.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Niebezpieczeństwo. Pojemnik pod ciśnieniem. Produkt skrajnie łatwopalny. Ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed słońcem i temperaturą powyżej 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać nad otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Chronić przed źródłami zapłonu, nie palić w czasie rozpylania. Używać w pomieszczeniach o dobrej wentylacji. Chronić przed dziećmi. Chronić oczy podczas rozpylania. Nie rozpylać na uszkodzony lub podrażniony naskórek. Nie używać do higieny intymnej. Stosować tylko zgodnie z przeznaczeniem. Użycie niezgodnie z przeznaczeniem polegające na zagęszczaniu i wdychaniu zawartości pojemnika może być szkodliwe dla zdrowia lub grozić śmiercią.
Działanie: Odświeżające
Typ włosów: Normalne
Nazwa wymagana przez prawo: Batiste Pink Pineapple Suchy szampon do włosów 200 ml