Bebiko Nutriflor Expert

mleko modyfikowane w proszku dla dzieci 1, 800 g

Bebiko NUTRIflor Expert 1 możesz podawać niemowlęciu już od pierwszych chwil życia jako jedyny pokarm, zaspokajający wszystkie potrzeby żywieniowe, gdy nie karmisz piersią. W pierwszych miesiącach życia mleko jest jedynym pożywieniem Twojego dziecka. 

Bebiko Nutriflor Expert
Bebiko Nutriflor Expert
000000000000271894 000000000000271894
37 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Bebiko Nutriflor Expert

ID 271894
Cena jednostkowa: 0,05 zł /1g
Bebiko NUTRIflor Expert 1 możesz podawać niemowlęciu już od pierwszych chwil życia jako jedyny pokarm, zaspokajający wszystkie potrzeby żywieniowe, gdy nie karmisz piersią.__W pierwszych miesiącach życia mleko jest jedynym pożywieniem Twojego dziecka. Dlatego tak ważne jest, aby dostarczało kluczowych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego wzrostu i rozwoju niemowlęcia._Mleko matki jest najlepsze, ponieważ zostało stworzone przez naturę, aby dostarczać Twojemu dziecku wszystkiego, czego potrzebuje, w odpowiednich proporcjach._Z myślą o niemowlęciu, które nie jest karmione piersią, stworzyliśmy modyfikowane mleko początkowe w proszku - Bebiko 1 NUTRIflor Expert.__Udoskonalona formuła Bebiko 1 NUTRIflor Expert_Zawiera DHA (zgodnie z wymogiem prawnym dotyczącym wszystkich preparatów do początkowego żywienia niemowląt)._Wszystkie składniki odżywcze zostały zaprezentowane w tabeli wartości odżywczej z boku opakowania.__Czy wiesz, że..._brzuszek odgrywa kluczową rolę w rozwoju Twojego dziecka? To właśnie tam zachodzi proces trawienia, a także wchłaniania składników odżywczych.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 800 g

Podmiot odpowiedzialny: NUTRICIA Polska Sp. z o.o.

Składniki

laktoza z mleka,odtłuszczone mleko w proszku,odmineralizowana serwatka w proszku z mleka,wysokooleinowy olej słonecznikowy,olej kokosowy,olej rzepakowy,koncentrat serwatki z mleka,galaktooligosacharydy z mleka (4,6 %),olej słonecznikowy,białka mleka,olej rybi,wapń,fruktooligosacharydy (0,3 %),potas,olej z Mortierella alpina,sód,chlorek choliny,magnez,witamina C,inozytol,emulgator (lecytyny z soi),żelazo,cynk,L-karnityna,przeciwutleniacz (palmitynian askorbylu),kwas pantotenowy,niacyna,miedź,witamina E,witamina A,tiamina,ryboflawina,witamina B6,kwas foliowy,jod,mangan,selen,witamina K,biotyna,witamina D,witamina B12
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii