Bebilon

mleko modyfikowane w proszku dla dzieci AR 1, 400 g

Już od ponad 120 lat Nutricia specjalizuje się w żywieniu w okresie wczesnego dzieciństwa, a od 40 lat prowadzi pionierskie badania z udziałem zaangażowanego zespołu ponad 500 naukowców i ekspertów.

Bebilon
Bebilon
000000000000214190 000000000000214190
36 49
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Bebilon

ID 214190
Cena jednostkowa: 0,09 zł /1g
Już od ponad 120 lat Nutricia specjalizuje się w żywieniu w okresie wczesnego dzieciństwa, a od 40 lat prowadzi pionierskie badania z udziałem zaangażowanego zespołu ponad 500 naukowców i ekspertów. Zdarza się, że niemowlęta ulewają małe ilości mleka po karmieniu. Jednak u niektórych niemowląt ulewania mogą występować znacznie częściej.__Bebilon AR: żywność specjalnego przeznaczenia medycznego_Opatentowana formuła nowej generacji._Jedyna formuła, łącząca naszą unikalną kompozycję składników z naszym unikalnym procesem. Nasze badania umożliwiły nam rozwinięcie unikalnej receptury Bebilon AR, kompletnej żywieniowo formuły stworzonej specjalnie dla niemowląt, które często ulewają.__Bebilon AR nie jest odpowiedni dla niemowląt przedwcześnie urodzonych.__Mączka chleba świętojańskiego jest naturalnym zagęstnikiem, który zagęszcza pokarm przez wchłanianie wody, co pozwala mu pozostać w żołądku. Jest to kluczowy element postępowania dietetycznego w ulewaniach.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 400 g

Podmiot odpowiedzialny: NUTRICIA Polska Sp. z o.o.

Składniki

laktoza z mleka,oleje roślinne (palmowy z certyfikowanych upraw, kokosowy, rzepakowy, słonecznikowy, wysokooleinowy słonecznikowy),odtłuszczone mleko w proszku,odmineralizowana serwatka w proszku z mleka,galaktooligosacharydy z mleka (4,57%),substancja zagęszczająca (mączka chleba świętojańskiego),koncentrat serwatki z mleka,wapń,olej rybi,białko serwatkowe z mleka,fruktooligosacharydy (0,31%),olej z Mortierella alpina,chlorek choliny,potas,sód,witamina C,magnez,emulgator (lecytyny z soi),inozytol,tauryna,żelazo,L-tryptofan,cynk,L-karnityna,witamina E,nukleotydy (sól sodowa kwasu urydyno-5'-fosforowego, kwas cytydyno-5'-monofosforowy, kwas adenozyno-5'-fosforowy, sól sodowa kwasu inozyno-5'-fosforowego, sól sodowa kwasu guanozyno-5'-fosforowego),przeciwutleniacz (palmitynian askorbylu),kwas pantotenowy,niacyna,miedź,witamina A,tiamina,witamina B6,ryboflawina,kwas foliowy,jod,mangan,selen,witamina K,witamina D,biotyna,witamina B12
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii