Bella Ideale Normal

podpaski higieniczne, 20 szt./1 opak.

ID 305149

Poczucie komfortu i bezpieczeństwa jest dla Ciebie bardzo ważne każdego dnia, również wtedy, kiedy masz miesiączkę? Specjalnie dla Ciebie marka Bella stworzyła nową linię podpasek Bella Ideale, z którymi będziesz mogła czuć się pewnie na co dzień.

Bella Ideale Normal 000000000000305149 000000000000305149 Bella Ideale Normal Higiena > Higiena intymna > Podpaski
Produkt aktualnie niedostępny
9 99
4 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Bella Ideale Normal

Podpaski Bella Ideale Normal StaySofti są wyjątkowo delikatne i przyjemne dla skóry. Wszystko za sprawą zastosowanej w nich specjalnej struktury StaySofti™, charakteryzującej się przyjemną miękkością. Podpaski zawierają też kompleks Flexi-Fit, dzięki któremu swoboda Twoich ruchów nie jest niczym ograniczona. Mają zaledwie 2 mm grubości, ale za sprawą zastosowania technologii Microcapsules podpaski te doskonale chronią przed przeciekaniem, a także nieprzyjemnymi zapachami. Ich wierzchnia warstwa przepuszcza powietrze, dzięki czemu Twoja skóra może swobodnie oddychać.

W zestawie znajduje się 20 sztuk podpasek, każda z nich jest zapakowana w indywidualne, eleganckie opakowanie. Możesz więc nosić je w plecaku lub torebce.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.

Opakowanie: Typ - Zgrzewane

Nazwa wymagana przez prawo: Bella Ideale Ultra Normal Podpaski higieniczne 20 sztuk

opinie klientów

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Produkt aktualnie niedostępny
9 99
4 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności