Bella Herbs Panty Tilia Normal

wkładki higieniczne, 60 szt./1 opak.

ID 250530

Wkładki higieniczne Bella Panty Herbs wzbogacone kwiatem lipy pomogą Ci nie tylko zachować odpowiedni poziom higieny miejsc intymnych, ale również czuć się świeżo i czysto każdego dnia.

produkt niedostępny
Bella Herbs Panty Tilia Normal 000000000000250530 000000000000250530 Bella Herbs Panty Tilia Normal Higiena i Zdrowie > Higiena intymna > Wkładki
9 19
DODANO
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Gwarancja oryginalności

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE RAZEM

Przeczytaj więcej o Bella Herbs Panty Tilia Normal

Zapachowe wkładki Bella Panty Herbs są ultracienkie i mają anatomiczny kształt, dzięki czemu idealnie dopasowują się do Twojego ciała i sprawiają, że możesz czuć się w pełni swobodnie. Zawierają specjalną substancję, która zamienia wilgoć w żel, a także substancję neutralizującą nieprzyjemne zapachy, co da Ci pełne poczucie komfortu. Dodatkowo wkładki posiadają przyjemny, słodki aromat. Wyciąg z lipy będzie działał kojąco, antybakteryjnie i złagodzi podrażnienia.

Twoja skóra będzie mogła oddychać, ponieważ wkładki mają specjalną półprzepuszczalną formułę. Ich miękka wierzchnia warstwa będzie wyjątkowo delikatna dla Twoich miejsc intymnych.

W ekonomicznym opakowaniu znajduje się 60 sztuk wkładek higienicznych Bella Panty Herbs.

Wypróbuj również pozostałe produkty z serii Bella Panty Herbs – wkładki higieniczne wzbogacone werbeną i babką lancetowatą.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.

Nazwa wymagana przez prawo: Bella Herbs Panty Tilia Wkładki higieniczne 60 sztuk

opinie klientów

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
9 19
DODANO
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Gwarancja oryginalności