null

O MARCE BENTON

Benton – kosmetyki naturalne z Azji

ChaeWon Lee i JangWon Lee to dwaj bracia i założyciele marki koreańskich kosmetyków Benton. Młodszy brat CheaWon zmagał się z problemami dermatologicznymi i nie mógł stosować zwykłych produktów pielęgnacyjnych. Działając w kosmetycznej branży, stworzył w 2011 roku pierwszy kosmetyk naturalny – esencję do twarzy ze śluzem ślimaka i jadem pszczelim. Jego brat pomógł mu w założeniu firmy i sprzedaży nowego środka. Tak powstała marka Benton, a esencja, maski i kremy ze śluzem ślimaka to dziś flagowe kosmetyki koreańskiej marki.

Benton – zatrzymać starzenie się skóry

Nazwa marki wiąże się z historią Benjamina Buttona. Filmowy bohater rodzi się jako starzec i z upływem czasu młodnieje. Tak samo mają działać kosmetyki koreańskie Benton – mają odmładzać i upiększać skórę. Nazwa to po prostu połączenie pierwszego członu imienia Ben- z drugim członem nazwiska – ton. Misją marki jest dostarczenie naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, które nie podrażniają wrażliwej skóry.

Benton

20 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Azjatyckie kosmetyki pełne natury

Śluz ślimaka i jad pszczeli – Benton kosmetyki mogą zaskakiwać Europejczyków składami. Ale to w nich tkwi tajemnica ich działania. Produkty opierają się na składnikach pochodzenia naturalnego i zawierają liczne ekstrakty roślinne. Nie znajdziesz w nich parabenów, oleju mineralnego, syntetycznych środków konserwujących, barwników i zapachów. Koreańskie kosmetyki są wyrabiane małymi partiami, aby zachować świeżość. Benton nie testuje produktów na zwierzętach – posiada certyfikat Beauty Bunnies Peta.

Bestsellery Benton – esencje i maski w płacie

Ogromną popularność zdobywa seria Benton Fermentation, która opiera się na Galactomyces Ferment, czyli fermentowanym filtracie ryżowym. Benton Esencja wpływa na odnowę biologiczną skóry, pomagając w uporaniu się z większością problemów, takich jak rozszerzone pory, trądzik, zwiotczenie skóry, nierówny koloryt czy nadmierne wysuszenie. Maska w płacie Snail Bee High Content to kolejny hit wśród kosmetyków azjatyckich. Forma maski ułatwia drogocennym substancjom dotarcie do głębokich warstw skóry.

Koreańskie kosmetyki naturalne do bardzo wrażliwej skóry

Krem ze śluzem ślimaka, nawilżający żel z aloesu czy odświeżająca woda z drzewa herbacianego – kosmetyki Benton służące do koreańskiej pielęgnacji są oparte o naturalne składniki aktywne. Dzięki temu mają głębokie działanie nawilżające, odmładzające i wygładząjące. Jednocześnie azjatyckie kosmetyki tej marki są odpowiednie dla osób o skórze wrażliwej i nadreaktywnej – ich łagodna receptura sprawia, że pomimo dużej skuteczności nie powodują podrażnień.

Kosmetyki koreańskie Benton – zawsze świeże i naturalne

Produkty marki Benton są ekologiczne i pozbawione sztucznych konserwantów, które mogłyby mieć szkodliwy wpływ na skórę. Aby kosmetyki azjatyckie mogły mimo to zachować świeżość, w ich składzie znajdują się naturalne składniki, które przedłużają trwałość. Są one pozyskiwane z użyciem nowoczesnej metody ekstrakcji opracowanej przez koreańską firmę C&B Cosmetics. Powstające w ten sposób naturalne konserwanty, które w innym przypadku wyróżniałyby się zbyt intensywnym działaniem, nie podrażniają wrażliwej skóry.