Benton Kosmetyki

Benton – kosmetyki naturalne z Azji

ChaeWon Lee i JangWon Lee to dwaj bracia i założyciele marki koreańskich kosmetyków Benton. Młodszy brat CheaWon zmagał się z problemami dermatologicznymi i nie mógł stosować zwykłych produktów pielęgnacyjnych. Działając w kosmetycznej branży, stworzył w 2011 roku pierwszy kosmetyk naturalny – esencję do twarzy ze śluzem ślimaka i jadem pszczelim. Jego brat pomógł mu w założeniu firmy i sprzedaży nowego środka. Tak powstała marka Benton, a esencja, maski i kremy ze śluzem ślimaka to dziś flagowe kosmetyki koreańskiej marki.

Benton – zatrzymać starzenie się skóry

Nazwa marki wiąże się z historią Benjamina Buttona. Filmowy bohater rodzi się jako starzec i z upływem czasu młodnieje. Tak samo mają działać kosmetyki koreańskie Benton – mają odmładzać i upiększać skórę. Nazwa to po prostu połączenie pierwszego członu imienia Ben- z drugim członem nazwiska – ton. Misją marki jest dostarczenie naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych, które nie podrażniają wrażliwej skóry.

Azjatyckie kosmetyki pełne natury

Śluz ślimaka i jad pszczeli – Benton kosmetyki mogą zaskakiwać europejczyków składami. Ale to w nich tkwi tajemnica ich działania. Produkty opierają się na składnikach pochodzenia naturalnego i zawierają liczne ekstrakty roślinne. Nie znajdziesz w nich parabenów, oleju mineralnego, syntetycznych środków konserwujących, barwników i zapachów. Koreańskie kosmetyki są wyrabiane małymi partiami, aby zachować świeżość. Benton nie testuje produktów na zwierzętach – posiada certyfikat Beauty Bunnies Peta.

Bestsellery Benton – esencje i maski w płacie

Ogromną popularność zdobywa seria Benton Fermentation, która opiera się na Galactomyces Ferment, czyli fermentowanym filtracie ryżowym. Benton Esencja wpływa na odnowę biologiczną skóry, pomagając w uporaniu się z większością problemów, takich jak rozszerzone pory, trądzik, zwiotczenie skóry, nierówny koloryt czy nadmierne wysuszenie. Maska w płacie Snail Bee High Content to kolejny hit wśród kosmetyków azjatyckich. Forma maski ułatwia drogocennym substancjom dotarcie do głębokich warstw skóry.

BENTON

18 produktów
  • Najpopularniejsze
  • Najlepiej sprzedające się
  • Trafność wyszukiwania
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Najpopularniejsze
wszystkie podkategorie
Filtruj (0)