null

O marce - Biopoint

Marka BIOPOINT to lider na rynku selektywnych włoskich kosmetyków do włosów. Szerokie portfolio produktów BIOPOINT odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentek, gwarantując kompleksową pielęgnację nie tylko włosom, ale również skórze głowy. Profesjonalnie działające kosmetyki BIOPOINT dopełniają wyrafinowane kompozycje zapachowe oraz unikatowe, ekskluzywne opakowania. Marka BIOPOINT to:

 • ULTRANOWOCZESNE FORMUŁY - zespół ekspertów aktywnie angażuje się w badania nad najnowocześniejszymi technologiami, surowcami i rozwiązaniami.
 • WYSOKA JAKOŚĆ – Biopoint to profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów zawierające najwyższej jakości składniki, które zapewniają widoczne rezultaty.
 • SZEROKIE PORTFOLIO odpowiadające na różne potrzeby konsumentów
 • KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA - dbamy o włosy, ale również skórę głowy
 • INNOWACYJNOŚĆ - tworzymy zaawansowane receptury w odpowiedzi na trendy
 • UDOWODNIONE REZULTATY - gwarancja skuteczności
 • DZIEDZICTWO - długie doświadczenie i kompetencje w kategorii pielęgnacji włosów

Efektem działania produktów są widoczne i odczuwalne rezultaty. Unikatowy design jakości premium i opakowanie w kartoniku podkreślające profesjonalne działanie produktu. Wszystkie produkty posiadają także wyrafinowane kompozycje zapachowe.

Biopoint

14 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

 • Trafność wyszukiwania
 • Najpopularniejsze
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Dbanie o włosy wymaga doboru odpowiednich, sprawdzonych produktów. Takie w swojej ofercie ma m.in. włoska marka Biopoint, która proponuje kosmetyki do różnych typów włosów, w tym również do kręconych (produkty z linii aktywującej skręt). Produkty te mają pozwalać na kompleksową pielęgnację od A do Z, dlatego też są to nie tylko szampony do włosów, ale również maski, odżywki, olejki i inne preparaty wspierające troskę o pasma. Po to, aby były one zdrowe, lśniące i dobrze zadbane, a wszystko to w sposób niewymagający inwestowania dużych środków.

Kiedy warto wybrać kosmetyki do włosów Biopoint?

Produkty Biopoint dedykowane są do pasm różnego typu. To produkty przede wszystkim do ekstremalnej odnowy po to, aby przywrócić zdrową strukturę i wygląd włosów. Świetnie sprawdzą się więc po koloryzacji, a także na włosach zniszczonych, wymagających odpowiedniej regeneracji. Dedykowane są także do pasm suchych, delikatnych i łamliwych, które potrzebują intensywnie nawilżających i wygładzających składników. Taki efekt zapewniają m.in. szampony do włosów Biopoint do regularnego stosowania, a także maski i odżywki. Produkty tej marki to także termoochrona włosów. Warto więc wybrać je przed zastosowaniem lokówki lub suszarki po to, aby nie doprowadzić do uszkodzenia pasm i zabezpieczyć je przed czynnikami niszczącymi. Przed zakupem zaleca się też zwrócenie uwagi na to, dla kogo dedykowana jest dana seria produktowa. Pomagają w tym kolory na opakowaniach, a także dodatkowe wskazówki producenta.

Jak w prawidłowy sposób stosować produkty Biopoint?

Najważniejsza jest regularność aplikacji, zgodna z zaleceniami producenta. Szampony do włosów Biopoint można stosować codziennie, natomiast maski 2-3 razy przez około 15-20 minut. Taki czas pozwala składnikom zawartym w produkcie lepiej się wchłonąć i tym samym skuteczniej zadziałać. W ofercie marki dostępne są też produkty do przeprowadzania kuracji, np. przeciwko wypadaniu włosów. Są to ampułki, których używa się zgodnie z zaleceniami producenta przez określony czas i następnie robi przerwę, zazwyczaj kilkutygodniową.