Co wyróżnia sygnowane kosmetyki? To, że są stworzone przez samych fryzjerów, którzy wiedzą jak naprawdę zadbać o włosy! Poznaj bliżej historie najlepszych fryzjerów na świecie oraz marki, które stworzyli!

Lee Stafford:

  • Jego historia - Zaczęła się od modelowania włosów matki w jadalni. Teraz Lee Stafford jest jednym z najbardziej uznanych brytyjskich fryzjerów. Dowodem na to są liczne nagrody, jakie otrzymał. Dziesięć lat temu Lee stworzył własną przełomową linię do pielęgnacji włosów, której celem jest intensywna pielęgnacja kosmyków. Jego kosmetyki skierowane są do świadomych, młodych duchem i podążających za modą kobiet. Lee jest także pasjonatem edukacji i znajduje czas, aby szkolić tysiące fryzjerów na całym świecie, podczas swoich seminariów i pokazów, które organizuje.
  • O jego produktach - Kosmetyki do pielęgnacji włosów Lee Stafford dostały wiele nagród. Biją też rekordy sprzedaży i należą do najszybciej rozwijającej się marki typu hair care. Różowa seria jest sprzedawana w ponad 30 krajach na całym świecie (m.in. Australii, Rosji i USA). Różowa maska na wzrost włosów (Hair Growth Treatment) sprzedaje się co 60 sekund. Ostatnim dużym osiągnięciem Lee jest otwarcie pierwszego centrum szkolenia fryzjerów.

Marc Anthony

  • Jego historia - Wizja marki „ Marc Anthony ” zrodziła się w jego pierwszym salonie. Teraz Marc jest właścicielem wyznaczających trendy salonów stylizacyjnych w Toronto, które są sygnowane jego imieniem. Jest również laureatem wielu międzynarodowych nagród. Jego renoma przyciągnęła również celebrytów: Catherinę Zeta-Jones, Madonnę, Justina Biebera, Jennifer Lopez, Fergie czy Tildę Swinton. Jest pomysłodawcą i twórcą linii produktów stylizujących i pielęgnujących Marc Anthony True Professional.
  • O jego produktach - Kosmetyki Marka Anthony’ego są opracowywane przez najlepszych ekspertów. Zawierają składniki najwyższej jakości. Wyróżnia je jednak sposób testowania. To właśnie w jego salonach są stosowane, zanim zostaną dodane do oferty marki. Każdy nowy produkt jest testowany na wszystkich rodzajach włosów. Marc Anthony na pierwszym miejscu stawia jakość i łatwość w pielęgnacji oraz stylizacji włosów.

Dieter Brunnet

  • Jego historia - Markę Diplona rekomenduje niemiecki mistrz fryzjerstwa Dieter Brunnet. Swój fach uprawia od ponad czterdziestu lat! Oprócz typowego fryzjerstwa jest również specjalistą od tworzenia peruk. Zdobył Puchar Europy we fryzjerstwie oraz był członkiem niemieckiego zespołu hairdresserów w Pucharze Świata we Francji (czwarte miejsce). To właśnie Brunnet współtworzył profesjonalne serie kosmetyków Diplona. Brał udział nawet w fazie laboratoryjnej!
  • O produktach marki Diplona - Marka postawiła na wydajność i wysoką jakość za rozsądną cenę. Najlepsze składniki zawarte w kosmetykach (witaminy, filtry UV) sprawiają, że włosy są miękkie i błyszczące. Specjalnie dobrane naturalne komponenty wzmacniają włókna włosów, nadając im naturalny wygląd. Żaden z produktów nie zawiera parabenów, które niekorzystnie działają na włosy. Design opakowań jest ponadczasowy, a praktyczny dozownik zapewnia łatwe dawkowanie.