Makijaż

Czekolada ze złotem

Makijaż Czekolada ze złotem - krok po kroku na blogu HebeMakijaż, który idealnie pokazuje nam rozwój trendu smokey eye. Jest w nim głębia, światło i kobiecość.

OPIS WYKONANIA KROK PO KROKU

CERA: Mocniejszy makijaż oczu wymaga ujednoliconej cery. Podkład nakładamy w minimalnej ilości, a jeśli są niedoskonałości, przykrywamy je punktowo korektorem. Wklepujemy go też w okolice oczu. Paletką do konturowania modelujemy twarz zgodnie z regułą, że przyciemniamy to, co chcemy wyszczuplić: miejsce pod kością policzkową, wzdłuż nosa i jego koniuszek, czoło przy linii włosów. Łagodzimy rysy twarzy, przyciemniając delikatnie kości żuchwy. Środek twarzy w strefie T matujemy pudrem w kamieniu, a na kości policzkowe nakładamy róż z paletki do konturowania.

OKO: Na całą ruchomą powiekę nakładamy czekoladowy cień. Aby optycznie powiększyć oko, używamy go więcej w zagłębieniu powieki i w miejscu tuż przy nasadzie rzęs. W celu odświeżenia spojrzenia wewnętrzny kącik i środek powieki rozświetlamy złotym błyszczącym cieniem. Aby dodać spojrzeniu wyrazistości, malujemy czarną kredką linię wodną. Przyklejamy po kilka kępek sztucznych rzęs, a dolne rzęsy tuszujemy. Brwi podkreślamy szarobrązowym cieniem i utrwalamy żelem.

USTA: Idealnym wykończeniem mocnego i błyszczącego makijażu oka jest brązowy błyszczyk bez drobinek.