Pędzle do makijażu Hebe Professional
Makijaż

Pędzle do makijażu Hebe Professional

Pędzel do makijażu odpowiednio dobrany do kosmetyku i użyty zgodnie ze sztuką wizażu pozwala uzyskać efekt, na jakim Ci zależy. Aby poszerzyć spektrum makijażowych możliwości, uzupełniliśmy bestsellerową serię Hebe Professional o 6 nowych pędzli do twarzy, oczu, ust oraz ciała.

Nowe pędzle do makijażu Hebe Professional

 

Pędzel do makijażu odpowiednio dobrany do kosmetyku i użyty zgodnie ze sztuką wizażu pozwala uzyskać efekt, na jakim Ci zależy. Aby poszerzyć spektrum makijażowych możliwości, uzupełniliśmy bestsellerową serię Hebe Professional o 6 nowych pędzli do twarzy, oczu, ust oraz ciała. Jak ich używać? Na jakie efekty możesz liczyć?

Pędzle Hebe Professional zbierają pozytywne opinie nie tylko za wysoką jakość wykonania ale również za komfort użytkowania oraz możliwość skompletowania swojego indywidualnego zestawu w zależności od potrzeb i upodobań. Ich syntetyczne włosie nie odkształca się i nie traci swoich właściwości podczas użytkowania, dodatkowo łatwo je też wyczyścić. Pędzle te są delikatne i miękkie w dotyku, nadają się do każdego typu skóry.

Kolekcja pędzli z czarnymi trzonkami do tej pory obejmowała takie pędzle do makijażu twarzy, oczu i ust, jak: precyzyjny pędzel do rozświetlacza (F04) , pędzel typu „kulka” do aplikacji cienia w załamaniu powieki (E04) czy duży flat top – pędzel do podkładów i kosmetyków mineralnych (F03) .

Teraz pojawiło się 6 nowości:

  • 3 pędzle do twarzy – duży pędzel do twarzy i ciała (F11), pędzel do podkładu, który pozwala uzyskać lekkie wykończenie (F12) oraz pędzel do „omiatania” twarzy (F13),
  • 2 pędzle do makijażu oczu – precyzyjny pędzelek do kresek (E08) oraz pędzel do cienia na całą powiekę (E09),
  • 1 pędzelek do ust przyspieszający aplikację płynnych lub kremowych pomadek (L02).

Czas przypatrzeć się nowościom bliżej!

Large face and body brush – duuuży pędzel do pudru, bronzera i rozświetlacza

Pędzel F11 to dobry pędzel do pudru o sypkiej konsystencji, a także do nakładania bronzera i rozświetlacza na większe części ciała. Akcesorium przyda się, szczególnie gdy malujesz nie tylko twarz, ale też dekolt, ramiona czy nogi. Large face and body brush zapewnia równomierną aplikację kilkoma pociągnięciami – to duuuuże ułatwienie podczas makijażu większych obszarów.

Pędzel do podkładu Duo fibre – płynna robota

Numer F12 dopełnia nasz zestaw pędzli do makijażu o kolejne narzędzie do nakładania podkładów o płynnej konsystencji. Czym ten model różni się od innych pędzli do podkładu z serii Hebe Professional, takich jak F03 czy F07? Otóż Duo ­fibre face brush pozwala uzyskać wyjątkowo lekkie i naturalne wykończenie. Nadaje się też do nakładania kremowego różu na szczyty kości policzkowych oraz do makijażu dekoltu i ramion. Nie pozostawia smug.

Porada makijażystki

Pędzel duo ­fibre face brush daje naturalne wykończenie makijażu. Świetnie wpisuje się w makijażowe trendy, według których cera ma wyglądać lekko i świetliście. Dążymy do absolutnej gładkości i perfekcji w makijażu, wykorzystując doskonale dobrany kolor podkładu do tonacji skóry. Podkład ma być niewidoczny, policzki jedynie muśnięte rozświetlaczem. Króluje make up no make up, a pędzel do podkładu Duo ­fibre to jego mocny sprzymierzeniec.

Long blending brush – lekkie muśnięcie twarzy

Nowy pędzel F13 ma smukłe włosie i wiele zastosowań. Służy przede wszystkim do wykończenia makijażu – aplikacji pudru prasowanego na całą twarz. To także świetny pędzel do bronzera. Delikatnie omiatając nim twarz, uzyskasz efekt skóry muśniętej słońcem.

Dodatkowo Long blending brush spełnia zadanie:

  • pędzla do różu i rozświetlacza – pozwala na delikatną aplikację produktu na szczyty kości policzkowych,
  • pędzla do pudrów aplikowanych na dekolt i obszar pod oczami – szpiczasta końcówka zapewnia precyzję makijażu.

Lip brush – idealny kształt ust i łatwiejszy makijaż

Pędzel do ust L01 Hebe Professional doczekał się „kompana”. Jest nim większy i szerszy od niego pędzel o numerze L02, również służący do aplikacji płynnych lub kremowych pomadek oraz błyszczyków. Kształt i wielkość włosia Lip brush L02 pozwala szybko i łatwo wykonać makijaż ust.

Jak precyzyjnie malować usta pędzelkiem?

Zastosuj pędzel L01, by precyzyjnie obrysować kontur ust pomadką. Do wypełnienia obrysu kolorem możesz użyć tego samego pędzelka lub – by przyspieszyć czynność – sięgnąć po Lip brush L02. Maluj krótkimi ruchami, przy otwartych ustach, zaczynając od środka warg i pamiętając o wypełnieniu kolorem również kącików ust.

Precise eye liner – pędzel do żelowych linerów i nie tylko

Pędzelek E08 ułatwia osiągniecie perfekcji w makijażu oczu. Dzięki niemu uzyskasz precyzyjną kreskę na powiece, np. za pomocą żelowego linera. Kształt i grubość włosia umożliwiają roztarcie namalowanej kreski wzdłuż linii rzęs. Pędzel Precise eye liner jest też nieoceniony przy elementach makijażu oka, które wymagają szczególnej precyzji i których szersze pędzle nie są w stanie wykonać.

Large eye brush – pędzel do cienia na powiekę i zadań specjalnych

Zestaw pędzli Hebe do makijażu oczu powiększył się o duży, klasyczny pędzel do aplikacji cienia na całą powiekę E09. Ponadto Large eye brush umożliwia:

  • konturowanie elementów twarzy wymagających precyzji, np. nosa,
  • pudrowanie okolicy pod oczami,
  • precyzyjną aplikację produktu na kościach policzkowych, grzbiecie nosa, łuku kupidyna – to bardzo dobry pędzel do rozświetlacza!

Czy wiesz, że…?

Sypkie cienie do powiek najlepiej nakładać opuszką palca i rozcierać pędzelkiem, takim jak Large eye brush.

W Hebe możesz zaopatrzyć się w gotowe zestawy pędzli do makijażu lub uzupełnić swoją kolekcję o brakujące elementy, które uprzyjemnią i ułatwią nakładanie kosmetyków. Jesteśmy ciekawi opinii na temat nowych pędzli i złaknieni kolejnych nowości od Hebe Professional.