Makijaż

Promienie słońca

Sprawdź makijaż krok po kroku na blog Hebe.pl - Promienie SłońcaMakijaż radykalnie odmładzający, który potrafi wizualnie cofnąć zegar o kilka lat. I prosty do zrobienia!

CERA: Na całą twarz nakładamy lekki podkład rozświetlający. Pudrem w kulkach o wszechstronnym działaniu (będącym mieszanką rozświetlacza, bronzera i pudru) omiatamy całą twarz wraz z dekoltem. Policzki muskamy brzoskwiniowym różem (może być rozświetlający). Używamy jak najmniejszej ilości kosmetyków, aby nie nie zbierały się w fałach skóry i zmarszczkach.

OKO: Makijaż oczu jest lekki i dodaje mocy spojrzeniu. Wykonuje- my go cieniami w odcieniach bakłażana i beżu. Najjaśniejszy (jasny beż) nakładamy na całą powiekę, a w zewnętrzne kąciki, przy nasadzie rzęs i na dolne powieki – najciemniejszy w odcieniu skórki bakłażana (może być lekko opalizujący). Starannie rozcieramy granice odcieni. Optycznie powiększymy oko i odświeżymy spojrzenie, jeśli pomalujemy linię wodną beżową kredką. Mocno tuszujemy rzęsy, wyciągając je ku górze. Możemy dodać kilka kępek sztucznych rzęs w zewnętrznych kącika oczu. Brwi podkreślamy średnim odcieniem brązu z paletki i zaczesujemy ku górze.

USTA: Usta obrysowujemy pomadką w odcieniu delikatnego różu, leciutko wychodząc poza kontur, wypełniamy kolorem, odbijamy w chusteczkę i malujemy ponownie.