Blog Makijaż

Zrobi dla ciebie wszystko - Instant anti-age eraser® Maybelline New York

Hebe
Bestsellerowy korektor MAYBELLINE NEW YORK INSTANT ANTI-AGE ERASER® wraca z nową, wegańską formułą*! Skład został wzbogacony o ekstrakt z jagód Goji i kompleks Haloxylu, dzięki czemu nadaje efekt 12 godzinnego nawilżenia**. Wystarczy jedno kliknięcie i kryjesz, korygujesz oraz konturujesz!

Bestsellerowy korektor MAYBELLINE NEW YORK INSTANT ANTI-AGE ERASER® wraca z nową, wegańską formułą*! Skład został wzbogacony o ekstrakt z jagód Goji i kompleks Haloxylu, dzięki czemu nadaje efekt 12 godzinnego nawilżenia**. Wystarczy jedno kliknięcie i kryjesz, korygujesz oraz konturujesz!

Ten multifunkcyjny korektor, uwielbiany przez konsumentów na całym świecie, jest idealny dla każdego rodzaju skóry. Dostępny w aż 8 odcieniach, posłuży nie tylko do konturowania twarzy, ale też doskonale zakryje wszystkie niedoskonałości, zniweluje zasinienia pod oczami i sprawi, że zmarszczki będą mniej widoczne. Lekka konsystencja błyskawicznie się rozprowadza, nie pozostawiając żadnych smug. Zaś wyjątkowy aplikator w postaci gąbeczki pozwala na szybką i łatwą aplikację gdziekolwiek jesteś!

„INSTANT ANTI-AGE ERASER® to korektor o bardzo dobrym kryciu i efekcie nawilżenia - dzięki czemu nie powoduje poczucia ciężkości na skórze. Jest w stanie zakryć niedoskonałości pod oczami, ale również doskonale poradzi sobie z punktowym kryciem. Polecam wypróbować go również w technice konturowania twarzy, używając dwóch kolorów.” - mówi Klaudia Jóźwiak. Oficjalna Make Up Artist marki MAYBELLINE NEW YORK zdradza nam także swoje makijażowe triki: „Podpowiedź dla makijażystów i nie tylko: gąbeczkę można zupełnie usunąć, aby łatwiej i higienicznie wydobywał się produkt! A dla osób, które używają go indywidualnie: gąbeczkę można śmiało myć! Dzięki czemu higiena podczas wykonywania makijażu będzie perfekcyjna!”.

MAYBELLINE NEW YORK INSTANT ANTI-AGE ERASER®

Multifunkcyjny korektor o średnim kryciu i wegańskiej formule* dostępny jest w 8 odcieniach: Ivory (00), Light (01), Nude (02), Fair (03), Honey (04), Brightener (05), Neutralizer (06) and Sand (07). *Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego oraz ich pochodnych**Test instrumentalny

MAYBELLINE NEW YORK jest obecnie marką makijażową #1 na świecie. Serca swoich konsumentów zdobywa dzięki szerokiemu portfolio kosmetyków, które są połączeniem trendów prosto z Nowego Jorku z innowacyjnymi formułami opracowanymi przez naukowców. Marka doskonale wyczuwa potrzeby młodych osób - pomaga im budować poczucie pewności tak, by w pełni mogły wyrażać siebie. Wysoka jakość produktów w szerokiej gamie kolorystycznej pomaga podkreślić naturalne piękno.

Ten wpis powstał we współpracy z marką Maybelline New York.

1Maybelline New York, marka makijażowa numer jeden na świecie w 2020 roku. Źródło: Euromonitor International Limited; Beauty & Personal Care 2021ed, wartość sprzedaży detalicznej, cena sprzedaży detalicznej, wszystkie kanały sprzedaży detalicznej, dane z 2020 roku.