Mężczyźni

Prezenty na dzień chłopaka

Dzień Chłopaka zbliża się dużymi krokami, a Ty dalej nie wiesz, co kupić swojemu mężczyźnie? Nie panikuj, a zamiast tego zobacz nasze propozycje!

Prezenty na dzień chłopaka – dopasuj je do charakteru swojego mężczyzny

Dzień Chłopaka zbliża się dużymi krokami, a dalej Ty nie wiesz, co kupić swojemu mężczyźnie? Nie panikuj, a zamiast tego usiądź wygodnie i daj sobie mniej więcej 10 minut, by przyjrzeć się naszym wyjątkowym propozycjom. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę TOP męskich produktów, idealnie odzwierciedlającą różne osobowości i charaktery panów. Dopasuj prezent dla swojego wybrańca serca, kierując się naszymi sylwetkami, a gwarantujemy, że tegoroczny Dzień Chłopaka będzie niezapomniany.

Nieważne, czy znasz swojego chłopaka kilka lat, czy kilka miesięcy. Pewnie zdążyłaś zauważyć, czym się interesuje, w jaki sposób o siebie dba oraz jak wyposażona jest jego kosmetyczka. I choć w branży kosmetycznej mówi się o odmiennych preferencjach płci (kobiety kupują sporo kosmetyków, mężczyźni mniej) to nie należy generalizować – każdy jest inny i czegoś innego oczekuje od codziennej pielęgnacji.

Poznaj 7 sylwetek mężczyzn przygotowanych przez naszych specjalistów i zdobądź przepis na wymarzony prezent na Dzień Chłopaka.

Współczesny dżentelmen

To mężczyzna z klasą, który zawsze ma przy sobie dobre maniery i szczyci się bogatą wiedzą w wielu dziedzinach życia. Z gracją podbija salony, w pracy zawsze podejmuje się wyzwań, a u kobiet najbardziej ceni elegancję i subtelność. Współczesny dżentelmen nie lubi przesadnej perfekcji. Zdarza się, że jego twarz zdobi delikatny zarost, a włosy są tylko lekko zaczesane do tyłu. To właśnie ten kontrolowany nieład jeszcze bardziej kusi i przyciąga kobiety.

Co podarować współczesnemu dżentelmentowi? Z pewnością doceni oryginalne zapachy perfum, w których wyczuwalna będzie woń whisky, bourbonu, nuta korzenna, drzewna, czy gorzki pieprz. Otulony przepięknym zapachem będzie jeszcze bardziej wyróżniał się z tłumu i zachwycał.

Kategorie Hebe: zapachy dla mężczyzn

Nieokiełznany brodacz

To swojski chłop lub oryginalna postać, która nie boi się miejskiego lub sąsiedzkiego luzu. Na co dzień ubiera się dokładnie tak, jak lubi, bez konieczności utrzymywania niepotrzebnej i nudnej etykiety. Podobne zasady wprowadza w swojej domowej kosmetyczce. Jest w niej dokładnie tyle, ile być musi, a jak na wprawionego brodacza przystało znajdziemy tutaj kosmetyki pielęgnujące brodę i gumę do szybkiego wygładzenia nieco dłuższych włosów.

Pamiętaj, że brodacz doceni, gdy pochwalisz jego skrupulatnie zapuszczany zarost. To jego największy skarb, którym z pewnością lubi się pochwalić. Czy wiesz, po jakie kosmetyki z oferty Hebe możesz sięgnąć, by sprawić mu radość?

Kategorie Hebe: dermo, pielęgnacja brody

Nowoczesny minimalista

W swojej kosmetyczce ma tylko to, co jest mu naprawdę niezbędne. To oznacza, że na co dzień sprawdzi się u niego szybko działający krem do pielęgnacji twarzy, żel pod prysznic, balsam po goleniu i dobra maszynka. Minimalista spędza przed lustrem tylko tyle czasu, ile wymaga konieczność. Spraw mu paczkę kosmetyków, z których będzie mógł skorzystać na co dzień.

Kategorie Hebe: pielęgnacja

Sportowiec z krwi i kości

Dba nie tylko o swoje zdrowie, ale również o wygląd. Treningi na siłowni lub w terenie to jego drugi żywioł. Podczas intensywnych ćwiczeń traci mnóstwo kalorii, ale również intensywnie się poci. Aby przywrócić świeżość ciała zawsze ma przy sobie dobry dezodorant, lekką i pobudzającą wodę toaletową oraz energetyzujący żel po prysznic. Chcesz zobaczyć idealny zestaw dla sportowca?

Kategorie Hebe: pielęgnacja oraz wody toaletowe

Subtelny perfekcjonista

Nie dba o to co uważają inni minimaliści kosmetyczni i korzysta z dobrodziejstw produktowych Hebe. Sprawdza, testuje i wybiera te kosmetyki, które działają na jego skórę najlepiej. Lubi korzystać z całych pakietów kosmetycznych, w których znajdzie i produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. W jego przekonaniu każdy mężczyzna powinien wyglądać dobrze, bez znaczenia czym się zajmuje i ile ma lat.

Co kupić chłopakowi, który swoim perfekcjonizmem zaskakuje nas na co dzień?

Kategorie Hebe: pielęgnacja, naturalne, dermo

Roztargniony tatuś

Zwykle nie ma czasu na pielęgnację oraz zabiegi kosmetyczne. W pośpiechu bierze prysznic, by odwieźć dzieci do szkoły, a później szybko pojawić się w pracy. Pęd, w którym żyje nie oznacza, że nie pragnie otaczać się pięknymi zapachami oraz niwelować oznak zmęczenia. Zadbaj by w jego paczce prezentowej na Dzień Chłopka znalazła się profesjonalna pielęgnacja i elegancki zapach.

Kategorie Hebe: pielęgnacja oraz wody toaletowe

Zdobywca serc

Mierzy wysoko i zawsze liczy na wygraną. Uwielbia otaczać się pięknymi kobietami ponieważ to w ich towarzystwie czuje się najlepiej. W pracy zwykle zgarnia same sukcesy i szybko pnie się po szczeblach kariery. Do pełni szczęścia i uzyskania pewności siebie potrzebuje wyłącznie klasycznego i eleganckiego zapachu. Dobierz coś z naszej szerokiej kategorii męskich zapachów pożądania.

Kategorie Hebe: zapachy dla mężczyzn