Prezenty

Prezenty dla brodacza – kosmetyki i akcesoria do brody

Hebe
Co dać w prezencie brodaczowi? Trymery do brody, olejki, szampony i kartacze to tylko kilka z naszych pomysłów na prezent pod choinkę dla brodacza! Zainspiruj się!

Co kupić na prezent dla mężczyzny, który pieczołowicie zapuszcza brodę? Trymer do stylizacji albo zestaw kosmetyków do pielęgnacji zarostu! Mamy kilka trafionych pomysłów na prezent dla brodacza. Zobacz upominki, które ucieszą zwolenników dłuższej lub krótszej brody.

Trymer do brody lub ręczna maszynka do brody

Aby broda wyglądała schludnie, należy ją przycinać i trymować. Trymer do zarostu, np. z serii Philips One Blade, spodoba się każdemu brodaczowi. Maszynka ma jedno ostrze, którym można precyzyjnie golić i stylizować – sprawdza się zarówno do skracania brody, jak i nadawania jej kształtu. Można używać jej na sucho i na mokro. Natomiast do precyzyjnego kształtowania krawędzi zarostu przyda się ręczna maszynka z japońskiej stali nierdzewnej.

Kartacz, grzebień lub szczotka do brody – symboliczny prezent pod choinkę

Do rozczesywania, modelowania i stylizowania brody niezbędne są dobre akcesoria. W serii Hebe for Men znajdziesz dodatki stworzone specjalnie dla mężczyzn. Na prezent nadają się np.:

  • nożyczki degażówki do precyzyjnego podcinania pojedynczych włosków,
  • grzebień do rozczesywania splątanego zarostu,
  • kartacz, czyli specjalna szczotka do modelowania brody.

Dostępne są pojedyncze akcesoria lub gotowe zestawy do brody w estetycznych opakowaniach.

Kosmetyki i zestawy do pielęgnacji brody – upominek dla brodacza

Zadbany brodacz ma w kolekcji co najmniej kilka niezbędnych kosmetyków do brody:

  • szampon do brody, który czyści i zmiękcza włoski,
  • olejek do brody – nie tylko pielęgnuje zarost, ale przede wszystkim odżywia skórę twarzy,
  • wosk do brody, który ujarzmia niesforne kosmyki.

Dobre kosmetyki do brody to specjalność takich marek, jak: Roomcays, Tołpa Dermo Barber, LaQ, Barbero, Bielenda Only for Men, Old Spice Beard, L’oreal Men Expert.

Wszystkie prezenty dla brodacza znajdziesz w specjalnej świątecznej Golenie i pielęgnacja brody kategorii. W Hebe zaopatrzysz się również w upominki dla całej rodziny – sprawdź!