Carefree Flexi Comfort

wkładki higieniczne, 20 szt./1 opak.

ID 281095

Wkładki higieniczne Carefree FlexiComfort Cotton Feel zapewnią Ci poczucie świeżości i komfortu każdego dnia – kiedy jesteś w szkole, w pracy czy na wakacjach.

Carefree Flexi Comfort 000000000000281095 000000000000281095 Carefree Flexi Comfort Higiena > Higiena intymna > Wkładki
5 79
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Carefree Flexi Comfort

Dodatek bawełny sprawia, że wkładki higieniczne Carefree FlexiComfort Cotton Feel są wyjątkowo delikatne i przyjemne dla Twojej skóry, nie musisz się więc martwić, że ją podrażnią. Są wykonane z bardzo cienkiego i elastycznego materiału, aby zapewnić Ci jak największą swobodę ruchów i komfort. Ich specjalna struktura pozwala Twojej skórze swobodnie oddychać.

Wkładki mają zaledwie 1 mm grubości, więc nie musisz się obawiać, że będą odznaczały się nawet pod bardzo obcisłym ubraniem.

Carefree FlexiComfort Cotton Feel są zapakowane w poręczne opakowanie, mieszczące 20 sztuk, dzięki czemu bez problemu zmieści się ono w Twojej torebce. Każda wkładka jest pakowana pojedynczo dla jeszcze większej wygodny. Po użyciu pojedynczy element wyrzuć do kosza, nie do toalety.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Skrzydełka: Nie

Pojemność: 1 opak.

Nazwa wymagana przez prawo: Carefree FlexiComfort Cotton Feel 20 szt.

Składniki

Nie dotyczy

opinie klientów

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
5 79
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności