Catrice Volumizing Lip Booster

błyszczyk do ust some where over the rainbow 010, 5 ml

4.5

Możesz wykorzystać błyszczyk Volumizing Catrice jako samodzielny element dziennego makijażu lub pokryć nim warstwę szminki dla bardziej intensywnego efektu. Delikatny kolor zapewnia lekko transparentne krycie i świetnie uzupełni pomadki w różnych odcieniach różu.

Wariant produktu (8)
010
030
040
070
120
130
140
150
Catrice Volumizing Lip Booster
Catrice Volumizing Lip Booster
15 49
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Catrice Volumizing Lip Booster

ID 274762
Cena jednostkowa: 309,80 zł /100ml

Lśniący efekt mokrych warg odwraca uwagę od spierzchniętej skóry ust. Kremowy błyszczyk skutecznie wypełnia drobne bruzdy. Za właściwości pielęgnacyjne odpowiadają olejki: jojoba i migdałowy. To również im błyszczyk zawdzięcza swój urzekający zapach.

Zwróć uwagę na eleganckie opakowanie – aż chce się je mieć w swojej kosmetyczce!  Błyszczyk Volumizing Lip Booster Catrice ma wegańską formułę.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 5 ml

4.5
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię