Catrice Art Couleurs Collection

cień do powiek matt'tastic beige 020, 2 g

ID 299535
Cena jednostkowa: 6,25 zł /1g

Mieszaj i łącz. Te wymienne cienie do oczu oferują zjawiskowo matowe i metaliczne efekty, a ich wysoce napigmentowana pudrowa formuła zapewnia długotrwałość i intensywne krycie. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi na klik, cienie można łączyć i łatwo wymieniać, komponując w ten sposób spersonalizowane paletki. Urodowa wskazówka. Cienie do powiek możemy zestawiać zgodnie z naszymi upodobaniami. Najlepiej połączyć odcień błyszczący, idealnie nadający się do podkreślenia ruchomej części powieki, matowy, przeznaczony do delikatnego zaznaczenia załamania powieki oraz odcień jaśniejszy, służący do rozświetlania wewnętrznych kącików oczu i obszaru poniżej łuku brwiowego. Niektóre odcienie mogą być stosowane nie tylko na powiekach, ale także innych częściach twarzy, jako rozświetlacze, róże czy bronzery.

Wariant produktu (8)
110
130
60
50
040
020
160
170
Catrice Art Couleurs Collection 000000000000299535 000000000000299535 Catrice Art Couleurs Collection
12 49
DODANO
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Catrice Art Couleurs Collection

Seria cieni do powiek Art Couleurs Catrice to różnorodne efekty i bogata gama kolorów. Każdy cień jest silnie napigmentowany dla krycia, które już po jednej aplikacji będzie dawało wyraźny efekt na powiekach. 

Odcień MATT'tastic Beige jest najbardziej uniwersalny z całej palety cieni Art Couleurs Catrice. Jeśli użyjesz go solo, stworzy klasyczny makijaż dzienny, który pasuje zarówno blondynkom, jak i brunetkom. Możesz jednak również łączyć go z innymi produktami z tej serii, by stworzyć bardziej pastelowy i jaśniejszy wariant wybranego koloru.

Matowe wykończenie rozświetli powiekę, ale w subtelny sposób. Makijaż cieniami Art Couleurs Catrice możesz wykonać każdego dnia, a wieczorem połączyć kilka cieni dla tęczowej palety barw na powiece.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 2 g

opinie klientów

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
12 49
DODANO
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Gwarancja oryginalności