Catrice Liquid Metal Longlasting Cream

cień do powiek w płynie California Creamin' 010, 6 ml

ID 299615
Cena jednostkowa: 283,17 zł /100ml

Kremowe i metaliczne. Odbijają światło tak jak płynny metal, lśnią i są niezwykle trwałe. Delikatny aplikator umożliwia łatwą aplikację. Kremowa tekstura zapewnia wysokie krycie oraz pozwala uzyskać wyjątkowe efekty dzięki pigmentom odbijającym światło. Wskazówka makijażuAby uzyskać wyjątkowy efekt nałóż jeden z cieni Liquid Metal Longlasting Cream Eyeshadow na całą ruchomą część powieki. Następnie użyj delikatnie jaśniejszego odcienia jako rozświetlacza w środkowej części powieki i delikatnie rozetrzyj. W ten sposób uzyskasz efekt większych oczu a Twoje spojrzenie uzyska efekt 3 D.

Wariant produktu (3)
010
020
030
Catrice Liquid Metal Longlasting Cream 000000000000299615 000000000000299615 Catrice Liquid Metal Longlasting Cream
16 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Catrice Liquid Metal Longlasting Cream

Do produktu został dołączony miękki aplikator. Łatwo nałożysz nim odpowiednią ilość cienia, nie brudząc przy tym palców. W ramach serii cieni Catrice Liquid Metal Longlasting Cream znajdziesz produkty w intensywnych kolorach, jak i bardziej delikatne propozycje. Odcień California Creamin' nadaje się nawet na co dzień. Kremowy blask i połyskujące drobinki świetnie rozświetlają powiekę, sprawiając, że spojrzenie wydaje się mniej zmęczone. Nałóż cień Catrice Liquid Metal Longlasting Cream na całą powiekę lub tylko w kącikach, by dodać oczom blasku. 

W przeciwieństwie do wielu innych kremowych cieni do powiek ten długo utrzymuje się na swoim miejscu. Nałóż jedną warstwę i lekko rozetrzyj, jeśli chcesz tylko rozświetlić oko. Dwie warstwy dadzą pełnię metalicznego błysku, która sprawdzi się na imprezie.

Cienie Catrice Liquid Metal Longlasting Cream są wegańskie, a więc pozbawione składników pochodzenia zwierzęcego. Wiedząc o tym, możesz cieszyć się makijażem bez wyrzutów sumienia!

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

16 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności