Catrice Brow Stylist

kredka ze szczotką do brwi 025 perfect brown, 1,6 g

13 49
030
020
040
035
025
015
Kolor: 025
DODANO
Czas na makijaż! Miksuj dowolnie w ramach marki!
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Catrice Brow Stylist

Zwróć uwagę na jej pudrową formułę. Tłuste kredki do brwi niekiedy szybko się ścierają i brak im naturalności. Matowa kredka do brwi Eye Brow Stylist Catrice wtapia się w skórę i pozwala na niej uzyskać aksamitne wykończenie.

Kredka do brwi Eye Brow Stylist Catrice jest dwustronna. Drugą końcówką w formie grzebyka wyczeszesz brwi i jeszcze lepiej rozprowadzisz na nich kosmetyk. Narysuj kredką delikatne kreski, a następnie przeczesz brwi, jeśli zależy Ci na naturalności. Aby brwi były bardziej wyraziste, wypełnij je całe i dokładnie wyczesz.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

ID: 322109
Cena jednostkowa: 8,43 zł /1g

Składniki

INGREDIENTS: HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, HYDROGENATED CASTOR OIL, HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, LANOLIN, TOCOPHEROL, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1,6 g