Catrice Dewy-ful Lips Conditioning Lip Butter

błyszczyk do ust 020, 8 ml

ID 322071

Zroszone usta - zgodnie w popularnym trendem dewy – powinny mienić się i błyszczeć, jakby pokryła je delikatna poranna rosa. Można uzyskać ten efekt łatwo i szybko dzięki produktowi Dewy-ful Lips Conditioning Lip Butter. Masło shea pielęgnuje usta i zapewnia naturalnie błyszczące wykończenie. Gama kolorów jest również naturalna i wykorzystano w niej różne odcieni nude, inspirowanie francuskim manikiurem. Dzięki błyszczykowi usta nie tyko wyglądają na zadbane, lecz także momentalnie zyskują większą objętość.

Wariant produktu (3)
020
030
040
Catrice Dewy-ful Lips Conditioning Lip Butter 000000000000322071 000000000000322071 Catrice Dewy-ful Lips Conditioning Lip Butter
16 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Catrice Dewy-ful Lips Conditioning Lip Butter

Kremowe masło shea to główny składnik odżywczy masła do ust Dewy-full Catrice. Ma przyjemną konsystencję, która łatwo rozprowadza się na ustach. Balsam możesz wycisnąć prosto z tubki lub nałożyć za pomocą dołączonego aplikatora.

Większość balsamów odżywczych jest bezbarwna, dlatego szczególnie docenisz ten dostępny w trzech różnych odcieniach. Masło do ust Dewy-full Catrice Let's DEW this! To pudrowy odcień różu, idealny do niezobowiązującego, codziennego makijażu. Jeśli nie lubisz konsystencji lub formalnego charakteru szminki, pomaluj usta takim odżywiającym błyszczykiem z pigmentem.

To też świetne rozwiązanie, jeśli usta są mocno zniszczone, a chcesz nadać im koloru przed wyjściem.

Masło do ust Dewy-full Catrice jest wegańskie. Podaruj je przyjaciółce, która troszczy się o zwierzęta lub miej zawsze przy sobie dla własnej przyjemności.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

16 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Dostawa od 12,99 zl od 48h
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności