promotion

Claresa Ultra Base

baza do paznokci pod lakier hybrydowy, 5 ml

4.5
Ultra Base - posiada ulepszoną formułę i średnio-gęstą konsystencję, które pozwalają na łatwe wzmocnienie, nadbudowanie, wyrównanie i przedłużenie paznokci nawet do 1 cm.
Darmowa dostawa od 35 zł dla zalogowanych!
Claresa Ultra Base
Claresa Ultra Base
18 99
11 39
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Claresa Ultra Base

ID 366141
Cena jednostkowa: 227,80 zł /100ml
Ultra Base posiada ulepszoną formułę i średnio-gęstą konsystencję, które pozwalają na łatwe wzmocnienie, nadbudowanie, wyrównanie i przedłużenie paznokci nawet do 1 cm. Dzięki właściwościom samopoziomującym jej aplikacja jest prosta i szybka, co znacznie skraca czas trwania zabiegu i zapewnia estetyczny efekt. Idealnie sprawdza się również jako trwały podkład pod polygel. Po utwardzeniu baza ma strukturę odporną na działanie ciepła i jednocześnie zachowuje elastyczność, nie kruszy się i nie pęka, co wydłuża trwałość stylizacji nawet do 4 tygodni! Ultra Base to gwarancja: - ulepszonej formuły przedłużającej paznokieć nawet o 1 cm - łatwej aplikacji - trwałości do 4 tygodni - bardzo dobry stosunek jakości do ceny Sposób użycia: - Przygotuj płytkę paznokcia - opiłuj kształt, odsuń skórki, odpyl i odtłuść płytkę za pomocą cleanera. - Nałóż Ultra Base na płytkę paznokcia regulując grubość jej warstwy w zależności od rodzaju zabiegu. - Utwardź bazę w lampie UV (120 sek.) lub LED (60 sek.). - Jeżeli istnieje taka potrzeba, przemyj warstwę dyspersyjną bazy i nadaj paznokciu pożądany kształt, jednocześnie matując, odpylając i odtłuszczając płytkę. - Nałóż dwie cienkie warstwy lakieru hybrydowego Claresa i każdorazowo utwardź je w lampie LED (30 sek.) lub UV (120 sek.). - Nałóż dowolny top hybrydowy Claresa i utwardź w lampie UV (120 sek.) lub LED (60 sek.). - Nie zapomnij o pielęgnacji - na skórki nałóż oliwkę do skórek i ciesz się piękną stylizacją paznokci!

Informacje dodatkowe

Pojemność: 5 ml

Składniki

SKŁADNIKI/ INGREDIENTS/ (INCI): DI-HEMA TRIMETHYLHEXYL DICARBAMATE, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, HEMA, ISOBORNYL METHACRYLATE, HYDROXYCYCLOHEXYL PHENYL KETONE, CI 60725.
4.5
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię