CleanHands

antybakteryjne mydło do rąk w płynie, 500 ml

ID 371573
Cena jednostkowa: 3,40 zł /100ml
4.5
(Opinie 4)

Mydło przeznaczone do higienicznego mycia rąk o działaniu bakteriobójczym. Zawiera potwierdzoną badaniami formułę, która usuwa 99,9% chorobotwórczych bakterii juz w 60 sekund. Eliminuje bakterie Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Enterococcus hirae. Wzbogacone o ekstrakt z aloesu i naturalne proteiny mleka. Mydło niezastapione, kiedy Twoje zdrowie wymaga specjalnej ochrony.

CleanHands 000000000000371573 000000000000371573 CleanHands Higiena i Zdrowie > Ochrona antybakteryjna
16 99
DODANO
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o CleanHands

Przeznaczone do higienicznego mycia rąk o działaniu bakteriobójczym. Zawiera potwierdzoną badaniami formułę, która usuwa 99,9% chorobotwórczych bakterii już w 60 sekund. Eliminuje bakterie Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Enterococcus hirae. Wzbogacone o ekstrakt z aloesu i naturalne proteiny mleka. Mydło niezastąpione, kiedy Twoje zdrowie wymaga specjalnej ochrony.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 500 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. Nie nanosić na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Produkt należy przechowywać w miejscu chłodnym i dobrze wentylowanym.__Nr pozwolenia: 7835/19__W przypadku kontaktu ze skórą: w razie trwałego podrażnienia skóry zwrócić się do lekarza. W przypadku połknięcia: nie powodować wymiotów. Przepłukać jamę ustną i wypić dużą ilość wody. W przypadku utrzymującej się dolegliwości zasięgnąć porady lekarza. W przypadku narażenia inhalacyjnego: w razie zawrotów głowy lub nudności wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, w przypadku braku szybkiej poprawy zasięgnąć porady lekarza. Postępowanie z odpadem: opróżnić opakowanie z pozostałości preparatu i użyć ich zgodnie z przeznaczeniem. Pozostałości produktu w opakowaniu, których nie da się z opakowania usunąć, resztki produktu po okresie przydatności do użycia oraz samo opakowanie usuwać razem z odpadami gospodarstwa domowego. Niewielkie ilości produktu można usuwać do kanalizacji. Zaleca się stosowanie selektywnej zbiórki opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych._Substancje czynne:_Alkil (C12-16)-chlorku dimetylobenzyloamonu: 0,15 g/100 g.__Działa drażniąco na oczy. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Unikać uwolnienia do środowiska.

opinie klientów

4.5
(Opinie 4)
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
opinie
16 99
DODANO
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Gwarancja oryginalności