Cleanic Super Comfort

chusteczki do higieny intymnej, 20 szt./1 opak.

ID 262776

Lubisz czuć się czysto i świeżo każdego dnia, również w okolicach intymnych? Mając ze sobą chusteczki do higieny intymnej Cleanic Super Comfort z ekstraktem z rumianku, możesz odświeżać się bez względu na czas i miejsce, w którym się znajdujesz.

Cleanic Super Comfort 000000000000262776 000000000000262776 Cleanic Super Comfort Higiena > Higiena intymna > Chusteczki do higieny intymnej
7 29
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Cleanic Super Comfort

Chusteczki Cleanic Super Comfort nie tylko oczyszczają i odświeżają miejsca intymne, ale również nawilżają skórę i łagodzą podrażnienia. Wyciąg z rumianku ma działanie silnie kojące, łagodzące, działa też przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Chusteczki zostały też wzbogacone o kwas mlekowy, który jest odpowiedzialny za utrzymanie odpowiedniego pH miejsc intymnych.

W opakowaniu znajdziesz 20 sztuk chusteczek do higieny intymnej. Pudełko jest małe i poręczne, ma specjalny system zamykania wielokrotnego użytku, dzięki czemu możesz mieć chusteczki zawsze przy sobie. Doskonale sprawdzą się nie tylko podczas wyjazdów, ale również w pracy czy szkole. Chusteczki są biodegradowalne, a to oznacza, że możesz je po użyciu wrzucić do toalety.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 20 szt.

Nazwa wymagana przez prawo: Chusteczki do higieny intymnej Cleanic Super Comfort, 20 szt.

opinie klientów

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
7 29
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności