promotion

Clinique Happy Heart

woda perfumowana damska, 100 ml

Czy zapach może dawać prawdziwe szczęście? Z pewnością tak, jeśli jest to woń, która porusza wszystkie zmysły. Pamiętaj, że szczęście i radość tkwi w drobiazgach, a te w zapachu CLINIQUE HAPPY HEART zostały dopracowane niemal do perfekcji. Co ważne, w zapachu odnajdziesz różne wonie, od soczystych owoców, po wiosenne kwiaty. Taka mieszanka może wywołać wyłącznie przyjemne uczucia. 

Clinique Happy Heart
Clinique Happy Heart
000000000000373752 000000000000373752 Zapachy > Dla kobiet > Wody perfumowane
339 99
219 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Clinique Happy Heart

ID 373752
Cena jednostkowa: 219,99 zł /100ml

CLINIQUE HAPPY HEART idealny przede wszystkim na lato i wiosnę

Uwielbiasz, gdy ciepłe promienie słoneczne dotykają Twojej delikatnie opalonej twarzy? A zatem z pewnością ten zapach przywoła Twoje najwspanialsze marzenia. Tuż po rozpylaniu wody perfumowanej poczujesz soczystą mandarynkę w połączeniu ze świeżym ogórkiem. A dosłownie chwilę później pojawi się odurzający zapach hiacynta i nuty drzewa sandałowego. Trzeba przyznać, że ten zapach jest naprawdę głęboki. Jeśli poszukujesz czegoś na wyjątkowe okazje, ale również do noszenia na co dzień to zapach od Clinique z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Przyjrzyj się także naszej całej ofercie perfum.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Nuta bazowa: Drzewo sandałowe.

Nuta wysoka (głowy): Mandarynka, ogórek.

Nuta średnia (serca): Hiacynt.

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii