promotion

Clinique Happy for Men Cologne

woda toaletowa męska, 50 ml

Jak prezentuje się mężczyzna, który pachnie cytrusami? Z pewnością cieszy się uznaniem kobiet i skrywa u siebie wyjątkowo tajemniczą naturę. Ta woda perfumowana pobudzi wszystkie zmysły, delikatnie ochłodzi ciało, a jednocześnie da gwarancję idealnego nastroju.

Clinique Happy for Men Cologne
Clinique Happy for Men Cologne
000000000000373749 000000000000373749 Zapachy > Dla mężczyzn > Wody toaletowe
219 99
139 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Clinique Happy for Men Cologne

ID 373749
Cena jednostkowa: 279,98 zł /100ml

To pewne, że wyjątkowość cytrusowych brzmień, na długo pozostanie w pamięci osób, które będą miały styczność z Clinique Happy for Men.

Wyraźnie cytrusowy, aromatyczny zapach nieprzerwanie modny od 1999 roku.

Co odnajdziesz w tej kompozycji zapachów? Z pewnością będzie tu eksplodowała swoim urokiem soczysta limetka, czy mandarynka, uzupełnione przez zielone i morskie nuty. To jednak nie wszystko, bo w sercu zapachu rozbrzmiewają ponadto esencje frezji, jaśminu, konwalii i róży. Wyrazistości nadaje wreszcie także akord cedru, gwajakowca, cyprysu i piżma, które dodają zapachowi Clinique Happy for Men siły i tajemniczości. Chcesz się przekonać, jak zadziała na Twojej skórze? W ofercie przepięknych, męskich zapachów od Hebe, znajdziesz także inne głębokie propozycje. Sprawdź, jak pachną.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Nuta bazowa: Cyprys, piżmo, drzewo gwajakowe i cedr.

Nuta wysoka (głowy): Limonka, nuty zielone, mandarynka, cytryna i nuty morskie.

Nuta średnia (serca): Frezja, jaśmin, konwalia i róża.

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii